Kim jest Ada Szulc?

Ma 21 lat i talent, którym spokojnie mogłaby obdzielić szereg gwiazd, którym tylko się wydaje, że potrafią śpiewać. Choć studiuje farmację, jej przeznaczeniem jest muzyka. Czy ktoś śmie jeszcze w to wątlić?
/ 14.05.2011 11:39

Ma 21 lat i talent, którym spokojnie mogłaby obdzielić szereg gwiazd, którym tylko się wydaje, że potrafią śpiewać. Choć studiuje farmację, jej przeznaczeniem jest muzyka. Czy ktoś śmie jeszcze w to wątpić?

Ada Szulc od 4 lat jest wokalistką pop-rockowej formacji Chillitoy, grającej pozytywnie zakręconą muzykę, która wpada w ucho i która być może tchnie życie w polski rynek muzyczny. Zespół powstał z miłości do muzyki oraz chęci zagospodarowania wolnego czasu. Ma na swoim koncie dwa single. Obecnie przygotowuje się do wypuszczenia debiutanckiego krążka, w czym z pewnością pomoże im udział Ady w programie X-Factor. Znajdując się u progu kariery trudno bowiem o lepszą reklamę.

Chilitoy "Voices"

Chilitoy "Voices"
Chilitoy "Do you remember me"

Chilitoy "Do you remember me"

Ta sympatyczna, obdarzona dobrym słuchem oraz świetnym wokalem dziewczyna jest jedną z najbardziej utalentowanych uczestniczek TVN-owskiego show. Jest oczkiem w głowie Kuby Wojewódzkiego. Wraz z Michałem Szpakiem, Gienkiem Loską oraz Dziewczynami stale podnosi poprzeczkę tego muzycznego show. Wcieliła się już w Rihannę. Brawurowo wykonała wielki przebój zespołu Wet Wet Wet "Love Is All Around", a w ostatnim odcinku rewelacyjnie poradziła sobie z utworem Stinga. Rzutem na taśmę udało jej się ominąć dogrywkę. I bardzo dobrze. Ada ma nam jeszcze wiele do zaoferowania.Szkoda byłoby się rozstawać z nią tak wcześnie. Zwłaszcza, że w przeciwieństwie do Alicji Janosz, raczej nie zaserwuje nam niestrawnej jajecznicy.

Fot. ada-szulc.blogspot.com

Redakcja poleca

REKLAMA