Keira Knightley urodziła - jaka płeć dziecka?

Keira Knightley w ciąży z mężem fot. ONS.pl
Chłopiec czy dziewczynka?
Edyta Liebert / 27.05.2015 15:11
Keira Knightley w ciąży z mężem fot. ONS.pl

Do grona hollywoodzkich mam dołączyła także piękna Keira Knightley. Śliczna i utalentowana aktorka po raz 1. została mamą!

Media prędko okrzyknęły aktorkę jedną z najlepiej ubranych przyszłych mam, tuż obok księżnej Kate. Obie ciężarne panie były skrupulatnie oceniane pod względem ciążowych stylizacji. Zaawansowana ciąża zbiegła się z galą Złotych Globów, Oscarami, BAFTĄ, SAG Awards i wieloma innymi, na których to Keira Knightley pojawiała się z coraz większym brzuszkiem oraz w jeszcze piękniejszych kreacjach. Teraz aktorka wraz z mężem cieszą się upragnionym rodzicielstwem!

ONS.pl

Keira Knightley urodziła: chłopiec czy dziewczynka?

To dziewczynka! Jak mogliśmy się spodziewać, Keira Knightley nie przekazała mediom radosnych informacji o przewidywanym imieniu. Kilka miesięcy temu Keira Knightley została zaproszona do jednego z najpopularniejszych amerykańskich programów, The Ellen Show.
Zdradziła, czego brak jej najbardziej doskwiera i dlaczego marzy o tym, by w koncu urodzić.
Jakie wtedy miała plany na czas po porodzie?
Picie alkoholu! Gdy podczas wizyty u lekarza zapytał czy mama jakieś pytania odparłam jedynie "Tak! Kiedy mogę pić? Proszę? Chcę tylko margaritę!"

Przezabawna Keira Knightley zdradziła także, że jej mężowi spodobało się bywanie z nią na czerwonym dywanie, gdzie alkohol jest za darmo. Zaśmiała się jeszcze bardziej jak powiedziała, że jej mąż jest zdania, że skoro ciężarna żona je za dwoje, to on musi pić za dwoje.

Miałyśmy też okazję usłyszeć historię dotyczącą nietypowego imienia aktorki. Jesteśmy przekonane, że imię dla maleństwa nie będzie się wiązało z podobną historią!

Więcej:

Redakcja poleca

REKLAMA