POLECAMY

Kasi Niezgodzie służy rozstanie z Tomaszem Kammelem. „W świecie plastiku i jarmarcznych przebrań, jest Pani jasnym punktem”

Schudła, skupiła się na sobie i swoim wizerunku. Wszystko na plus!
/ 9 miesięcy temu

Kasię Niezgodę poznaliśmy kilka lat temu. Bizneswoman była wówczas partnerką Tomasza Kammela i co by nie mówić - nie wyglądała na tak szczęśliwą, jak jest teraz. Wygląda kobieco, ponętnie i tryska energią. Zdjęcia sprzed lat i teraz potwierdzają naszą tezę.

Związek dziennikarza i ekonomistki budził kontrowersje, bowiem media podawały w wątpliwość szczerość ich uczuć. Chodziły plotki, że Kammel wykorzystuje Niezgodę jako przykrywkę, a w rzeczywistości jest gejem. Z kolei Kasi Niezgodzie zarzucano, że związek z przystojnym dziennikarzem to dla niej dobra promocja i wygoda. Gdzie leży prawda?

Kammel dementuje: „Nie jestem gejem”

Żadne z nich nie pokusiło się o komentarz, i słusznie. Jednak Kasia Niezgoda znów jest na językach wszystkich, i to z powodu wspaniałej metamorfozy . Zobaczcie jak się zmieniła, jak wyglądała za czasów związku z dziennikarzem, a jak teraz. Rozstanie jej służy? Najważniejsze, że czuje się dobrze w swojej skórze i jest szczęśliwa!

 

#sopot #friends #nina #sunnyday #happy #kasianiezgoda

Post udostępniony przez Kasia Niezgoda Official (@kasia.niezgoda)

Wygodne, modne i w przystępnej cenie. Znalazłyśmy dla was buty na jesień do 139 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 miesięcy temu
Kasia to mała dziewczynka a nie betoniak jak Niezgoda ! Nie piszcie więcej głupstw że schudła bo jest taka jak była po prostu paskudny gruby babsztyl do tego oszust !