żyła screen Instagram

Justyna Żyła w odważnej rozbieranej sesji w magazynie Playboy [ZDJĘCIE OKŁADKI]

Odważny krok Justyny Żyły. Żona słynnego skoczka narciarskiego wzięła udział w sesji zdjęciowej w popularnym magazynie dla panów.
/ 04.07.2018 15:03
żyła screen Instagram

„Justyna Żyła w Playboyu” - krzyczą nagłówki wielu portali internetowych. Żona reprezentanta Polski w skokach narciarskich zdecydowała się na udział w rozbieranej sesji zdjęciowej. Żyła jest gwiazdą czerwcowego numeru magazynu Playboy.

Justyna Żyła w sesji dla Playboya

Artykuł nosi wymowny tytuł „Góralu, czy ci nie żal?”. Sesja zdjęciowa odbyła się w klimacie góralskim. Powstała w tradycyjnej, drewnianej chacie, w której Justyna Żyła pozuje w kabaretkach oraz białej, koronkowej bieliźnie. Żona skoczka nie ukrywa swojej motywacji.

Chcę, żeby zobaczył, co stracił
- powiedziała w wywiadzie dla Playboya.

Piotr Żyła w wywiadzie podsumował rozstanie z żoną: „Ten okres mam już za sobą”

Decyzja u udziale w rozbieranej sesji zdjęciowej ma być dla Justyny Żyły formą odbudowania dobrego samopoczucia po rozstaniu z mężem.

Jej samoocena strasznie zmalała. Po całym incydencie postanowiła, że najlepszym sposobem na odbudowanie jej będzie rozebranie się do magazynu
- podaje serwis internetowy se.pl.

Rozstanie Piotra i Justyny Żyłów

Informacja o rozstaniu skoczka narciarskiego z żoną pojawiła się w mediach w lutym 2018 roku. Justyna Żyła opublikowała szczery wpis na Instagramie, w którym wyznała, że jej mąż ma kochankę.

Tak, to prawda. Ten wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie i dzieci, bo tak, bo nie potrafi żyć w rodzinie
- napisała.

Później usunęła swój post. Piotr Żyła potwierdził rozstanie z żoną, wydając oświadczenie na Facebooku. Zaprzeczył jednak, jakoby powodem rozstania była inna kobieta.

Odpowiadając na ostatnie publikacje mojego małżeństwa i rodziny, chciałem poinformować, że nie są one prawdziwe. Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu. Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu, który zbudowałem dla rodziny
- napisał w oświadczeniu.

Później jeszcze raz odniósł się do sprawy w wywiadzie dla "Super Expressu".

Ten okres mam już za sobą. Nie był to dla mnie łatwy czas, ale to tematy prywatne, które musimy wyjaśnić z żoną między sobą
- mówił.

Justyna i Piotr Żyłowie pobrali się w 2016 roku. Mieli wówczas zaledwie 19 lat. Owocem ich małżeństwa są dzieci: 11-letni Kuba oraz 6-letnia Karolina.

Magazyn Playboy z rozbieraną sesją Justyny Żyły trafi do sprzedaży 18 maja.

Przeczytaj:
Żona Piotra Żyły wyjawiła, że skoczek ma kochankę. „Zostawił mnie i dzieci”. Internauci nie zostawili na sportowcu suchej nitki
Piotr Żyła ma dość bycia oczernianym przez żonę? Zamierza walczyć o dzieci