Jennifer Aniston i Brad Pitt wzięli ślub? Sensacyjne wiadomości z zagranicy

Para miała pobrać się w sekrecie przed mediami. Uroczystość podobno odbyła się w Paryżu.
/ 5 miesięcy temu
Jennifer Aniston i Brad Pitt wzięli ślub? Sensacyjne wiadomości z zagranicy fot. ONS

Jennifer Aniston i Brad Pitt zawarli związek małżeński - twierdzi magazyn „Woman’s Day”. Plotki o tym, że para się zeszła pojawiały się w mediach od dawna. Sekretny ślub pary miał się odbyć w stolicy Francji.

Jennifer Aniston i Brad Pitt wzięli ślub w sekrecie?

Magazyn podał, że aktorska para pobrała się w czasie kameralnej uroczystości w Paryżu. Powodem wyboru Europy na miejsce zaślubin była chęć zachowania anonimowości. Ponadto Jennifer Aniston i Brad Pitt mają wiele wspólnych wspomnień z przeszłości, związanych właśnie z tym miastem. Ślub pary miał odbyć się w romantycznych okolicznościach. Jednak świętowanie nie trwało długo, świeżo upieczeni małżonkowie musieli szybko się rozstać ze względu na zobowiązania zawodowe.

Zdecydowali się spotkać w Paryżu, bo kiedyś spędzili tam wiele szczęśliwych chwil jako para. Jen spotkała się z Bradem w jego hotelu, z widokiem na Wieżę Eiffla. Mieli tylko dwa dni razem, bo aktorka musiała wracać do pracy do Los Angeles. Mówi się jednak o tym, że niedługo pojedzie tam ponownie by go zobaczyć. Podobno nie może się tego doczekać
- pisze magazyn.

„Meghan jest przerażona" - twierdzi ojciec księżnej. Przesyła córce wzruszającą wiadomość

Jennifer Aniston i Brad Pitt byli już małżeństwem. Pobrali się w 2002 roku w czasie prywatnej ceremonii w Malibu. W 2005 roku para rozwiodła się. Jak główną przyczynę rozwodu podaje się związek Brada Pitta z Angeliną Jolie, którą poznał na planie filmu „Pan i Pani Smith”. Obecnie Pitt i Jolie są w trakcie rozwodu. Jennifer Aniston w 2015 roku poślubiła aktora Justina Therouxa. Na początku 2018 roku ogłosili separację.

Ile w tym prawdy? Para na razie w żaden sposób nie skomentowała doniesień magazynu. Wiele tytułów, zarówno zagranicznych, jak i polskich, zarzuciło „Woman’s Day” wymyślenie historii o sekretnym ślubie. Historia rzekomego powrotu do siebie Jennifer Aniston i Brada Pitt pojawia się w mediach regularnie. Jak do tej pory nie znalazła potwierdzenia. Warto przypomnieć również, że Brad Pitt do tej pory nie finalizował rozwodu z Angeliną Jolie. Czekamy na oficjalne informacje w tej sprawie.

Przeczytaj:
„Co ma do tego Ania?” - Lewandowski o hejcie po mundialu. Stanął w obronie żony
„To ja jestem tatą chłopców”. Jacek Rozenek wbił szpilę Radkowi Majdanowi?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 miesięcy temu
"Obecnie Pitt i Jolie są w trakcie rozwodu." To jak, Brad Pitt jest bigamistą?