Jak Tomasz Karolak schudł 20 kilogramów?! Jego metamorfoza wzbudziła ogromne poruszenie

Jak teraz wygląda aktor?

Tomasz Karolak stracił ponad 20 kg i tak szczupły nie był już dawno! Jaki jest powód jego odchudzania i sekret diety?

Białko to bardzo ważny składnik diety! Wiesz dlaczego?

Tomasz Karolak jest już sporo po 40-tce. Każdy, kto zmaga się z kilogramami wie, jak trudno je stracić i jak trudno pożądaną wagę utrzymać. A co dopiero w wieku, kiedy metabolizm zwalnia i pracuje na niewielkich obrotach... Fani aktora zastanawiali się jednak, czy powodem utraty prawie 20 kilogramów nie były problemy gwiazdora ze zdrowiem. Wątpliwości rozwiał sam aktor:

- Zrzucenie nadwagi zawdzięczam ćwiczeniom wu shu. Od niedawna zacząłem trenować tę chińską sztukę walki i dawno już nie czułem się tak dobrze jak teraz – mówił aktor „Fleszowi”. Karolak przyznaje, że przyczyną pozbycia się tak wielu kilogramów jest też fakt, że ma w tej chwili sporo pracy (szykuje się trzecia część „Listów do M.” i komedia „Narzeczony na niby”).

 

#unidentunion @unidentunion #smile #actor #best #wroclaw 😀😀😀😀

Post udostępniony przez Tomasz Karolak (@tomus_ze_wsi)

Gdy zaczyna się uprawiać sport, siłą rzeczy trzeba zwracać uwagę na to, co się je. Organizm nie zadowala się przetworzonym silnie jedzeniem,a zatem możemy już wtedy mówić o specjalnej diecie. Tomasz Karolak stawia na ćwiczenia i dba także o zbilansowaną dietę - efekty są zniewalające!

 

#movie #actors #work #green #rose #waiting......😎😎😎😎

Post udostępniony przez Tomasz Karolak (@tomus_ze_wsi)

Jak schudła Karolina Szostak?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)