Jak mieszkają Małgosia i Paweł z „Rolnik szuka żony”? Łazienka jest w stylu glamour, a pokoje dzieci to małe królestwa

Małgorzata Borysewicz, którą widzowie poznali w 4 sezonie programu „Rolnik szuka żony” często dzieli się ze swoimi fanami wnętrzami swojego pięknego domu. Trzeba przyznać, że jest na co patrzeć!
Urszula Wilczkowska / 09.02.2021 15:53

Małgosia jest jedną z niewielu uczestniczek programu, które nie napisały listów do rolników, lecz... same te listy otrzymywały. Rolniczka od kilku lat tworzy zgraną parę z Pawłem. W 2018 roku wzięli ślub, a w październiku 2020 powitali na świecie swoje drugie dziecko - Blankę.

Uśmiechnięta rolniczka i jej rodzina cieszą się ogromną sympatią widzów, co widać na jej Instagramie. Sama Małgosia często dzieli się z nimi szczegółami swojego życia - zarówna ważnymi dla siebie wydarzeniami, jak i zwykłą codziennością.

Jak mieszka Małgosia z „Rolnik szuka żony”?

Dom rolniczki i jej męża jest podzielony na dwie kondygnacje. Na dole mieszkają jej rodzice, a na górze - ona, Paweł oraz dwójka ich dzieci: Ryszard i Blanka. W mediach społecznościowych Małgosi szczególnie często pojawia się kuchnia - serce i centralny punkt wielu domów. Ta jest utrzymana w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Dominują w niej biele, czernie i szarości, a na jej środku znajduje się duża wyspa kuchenna. Na niej często wspólnie przygotowują posiłki.

W łazience także króluje minimalizm, jednak w wydaniu glamour. Płytki imitujące marmur i ozdobne lustro dodają jej niepowtarzalnego szyku. Całość przełamana jest nowoczesną umywalką osadzoną na czarnej szafce wykończonej na wysoki połysk.

Przestronny salon to królestwo bieli w różnych odcieniach i jasnych szarości. Przytulności dodają mu ogromne puchate dywany oraz delikatnie prześwitujące firanki. Dzięki jasnym barwom uwagę zwraca szklana szafa w czarnym kolorze oraz rodzinne zdjęcia, które znajdują się na komodzie.

Pokój Rysia i Blanki to spełnienie marzeń wielu dzieci. W nim również dominują jasne barwy - jasnoszare ściany i białe mebelki. Nie zabrakło w nim miejsca na kącik zabaw dla syna oraz specjalnego miejsca, w którym rodzice mogą przewinąć czy przebrać kilkumiesięczną córkę.

To też może cię zainteresować:
Czy Bardowscy z „Rolnik szuka żony” są zgodnym małżeństwem? Kto tak naprawdę nosi spodnie w ich związku?
Bardowscy zdradzili, co w nowym domu im się nie podoba. Odpowiedź Grzegorza zaskakuje
Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub. Co poprawią w kolejnym weselu?