Izabela Janachowska komentuje branie kredytu na ślub. Jak ocenia takie zachowanie?

Ekspertka ślubna ma na ten temat jasne zdanie.
/ 09.04.2021 19:33

Każdy, kto miał do czynienia z organizacją ślubu i wesela wie, jak ogromne są to koszty. Wiele par musi zrezygnować z części swoich marzeń, bo musi ograniczyć budżet uroczystości. Czasami w organizacji finansowo pomagają rodzice zakochanych. 

Są też narzeczeni, którzy na swój idealny ślub biorą kredyt. Jednak czy wchodzenie we wspólne życie z długami to dobry pomysł? A może lepiej zorganizować skromniejsze wesele lub poczekać na ślub dłużej i zaoszczędzić potrzebną kwotę? 

Izabela Janachowska o kredycie na ślub

W tej kwestii głos zabrała najsłynniejsza w Polsce ekspertka ślubna, czyli Izabela Janachowska. Gwiazda zorganizowała już dziesiątki wesel i pomogła setkom narzeczonych. Jej zdaniem kredyt na ślub nie jest dobrym pomysłem. 

Ja zawsze wszystkim parom odradzam robienie wesela na kredyt. Uważam, że jest to po prostu głupota - powiedziała Janachowska

Gwiazda uważa też, że decyzję o kredycie na ślub młodzi często podejmują spontanicznie, jednak jest to coś, czego później przez wiele lat żałują. Bo ślub przestaje być wtedy miłym wspomnieniem, a staje się przykrym obowiązkiem spłaty kredytu przez długi czas. 

Może cię też zainteresować:
Ślub w czasach zarazy? Izabela Janachowska radzi przyszłym małżeństwom, co zrobić w takiej sytuacji
Ile należy włożyć do koperty, idąc na ślub? Izabela Janachowska podała konkretne kwoty
Te 4 suknie ślubne gwiazd zachwyciły Izabelę Janachowską. Dlaczego?