Gwiazdy na otwarciu butiku LookBook fot. AKPA

Ignaczek i Wendzikowska pokazali córeczkę

Wytłumaczyła się z tego, dlaczego postanowiła to zrobić!
Edyta Liebert / 21.07.2015 08:57
Gwiazdy na otwarciu butiku LookBook fot. AKPA

"Uroczysta prezentacja" miała miejsce na pierwszym rodzinnym urlopie Anny Wendzikowskiej i Patryka Ignaczaka. Mała Kornelia też chciała być na chociaż jednym ze zdjęć w całej okazałości!

Jak wiemy, od początku roku, czyli od momentu narodzin Kornelii, Anna Wendzikowska skrupulatnie ukrywała twarz swojej córki na zdjęciach. W jednym z wywiadów wyznała. że ma konkretny powód,  by ukrywać twarz Kornelii.

Najwyraźniej letnia pora, atmosfera relaksu i włoski klimat sprawiły, że podczas wakacji dziennikarka zapragnęła pokazać światu, jak wygląda Kornelia. Zobaczcie urocze wspólne zdjęcie całej trójki:


Mało tego, nie dość że Wendzikowska przestała ukrywać twarz swojej pociechy, to jeszcze umotywowała swoją  decyzję!

Kochani, tu na IG dzielę się się z wami rożnymi ważnymi momentami mojego życia, a jednak nie pokazałam wam dotąd mojej córki. Wydawało nam się, że powinniśmy chronić jej prywatność. Ale efekt jest taki, że gonią za nami przypadkowi ludzie z aparatami i telefonami. Ukradkiem robią zdjęcia. Nie zamierzamy się ukrywać. Więc postanowiliśmy: chcemy, żebyście poznali Kornelię tutaj, na naszych warunkach.. Oto ona! Piękna prawda?

Nie tak dawno chowała twarz Kornelii pod pieluchą, a teraz pokazała, jak mała "rośnie i pięknieje". Podobna do mamy czy do taty?

Więcej: