POLECAMY

Gorąca jesień w TVN

Sprawdzone seriale i formaty w nowych odsłonach, plus liczne nowości – tak się zapowiada jesień 2009 na antenie TVN. Do zobaczenia od 6 września.

Sprawdzone seriale i formaty w nowych odsłonach, plus liczne nowości – tak się zapowiada jesień 2009 na antenie TVN. Do zobaczenia od 6 września.

Gorąca jesień w TVN

Stare, ale jare

Fani Szymona Majewskiego i Kuby Wojewódzkiego nie zawiodą się – show Szymona powróci z nowym działem szeroko pojętych wiadomości, a Ędward Ącki będzie stałym gościem programu, zaś Kuba powróci na antenę ze swoim talk-show już 8 września. Ponownie będzie też można oglądać Tomasza Sekielskiego i Andrzeja Morozowskiego w ich autorskim programie „Teraz my” oraz cieszący się ogromną popularnością talk-show Ewy Drzyzgi - „Rozmowy w toku”.

Z ulubionych seriali zobaczymy kolejne serie: w „Teraz albo nigdy” (premiera: 6 września) pojawi się nowa bohaterka (Anna Mucha), pierwsza dziewczyna Andrzeja, która wprowadzi sporo zamieszania w jego związek z Basią. Ostatnia seria „Nani” (od 12 września) odkryje nowe oblicza Karoliny i Konrada, a także aktorskie wcielenia zaproszonych gości, m.in. Beaty Kozidrak czy Mariana Opani, a Darek z „39 i pół” będzie się zmagał z problemami samotnego rodzicielstwa. Na szklanym ekranie zagości także „BrzydUla” i bohaterowie „Na Wspólnej”.

Na antenę powrócą także flagowe formaty – jubileuszowa, dziesiąta edycja „Tańca z Gwiazdami” (6 września) oraz druga „Mam talent!” (castingi odbywały się już przed wakacjami). Zobaczymy też kolejne serie „Detektywów” oraz „W11 – wydziału śledczego”. Nie zabraknie też „Dzień dobry TVN”, którego emisja została jak co roku zawieszona na okres wakacji.

Nowości z kapelusza

Z nowych propozycji TVN-u też będzie można długo przebierać: na antenie pojawi się nowy, kryminalny serial ”Naznaczony”, z doborową obsadą (Zbigniew Zamachowski, Borys Szyc, Joanna Dereszowska). W paśmie SUPERKINO będzie można zobaczyć amerykańskie superdprodukcje oraz filmy animowane: „Ocean's Eleven: ryzykowna gra”, „Tupot małych stóp”, „Infiltrację” czy „Shreka Trzeciego”. Z kolei David Duchovny powróci w roli zblazowanego erotomana w kolejnej serii „Californication”, a zupełną nowością będzie serial „Fringe” o młodej agentce FBI i rozwiązywanych przez nią kryminalnych zagadkach. Natomiast Martyna Wojciechowska wystartuje (od 20 września) z nowym programem „Kobieta na krańcu świata” (pisaliśmy o nim tutaj), który będzie połączeniem jej pasji podróżniczej i kulturowych tajemnic z całego świata.mm
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/9 lat temu
m jak milosc nie leci w TVN
/9 lat temu
juz sie nie moge doczekac moich seriali, brzyduli i ma jak milosc, hurra jeszcze tylko 3 tygodnie!!