Ewa Farna pokazała na zdjęciu swoją mamę. Są podobne?

Ewa Farna fot. ONS.pl
Okazuje się, że wokalistka ma się kim chwalić! Podobna do mamy?
/ 21.11.2018 10:23
Ewa Farna fot. ONS.pl

Ewa Farna raczej rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym w internecie i mediach społecznościowych. Na Instagramie zwykle publikuje relacje z koncertów i zajawki muzyczne. Tym razem jednak zaskoczyła fanów i opublikowała zdjęcie swojej mamy. I to jakie!

„Nie życzę sobie, żeby ktokolwiek zaglądał do mojej macicy”. Ewa Farna ucina plotki!

 

 

„Perfect mama” – podpisała Ewa zdjęcie swojej mamy, która siedzi na krześle i pozuje w koszulce z dużym napisem: „Kocham Ewę Farną”. Od razu posypały się komentarze. Fanki wokalistki dopatrują się podobieństwa między Ewą a jej rodzicielką.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Perfect mama😂👏👍 #mama #dobrygust #koszulkaodfanow #jeszczeabyniekochala #trulove #najwiekszafanka

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

– Cudowna, piękna mama
– Wszystkie Czeszki takie ładne?
– Co za geny, co za uroda!
– Jesteście bardzo podobne
– czytamy pod zdjęciem.

Poza dyskusją nad urodą obu pań, internauci pokłócili się o to, jak powinna wyglądać właściwa odmiana nazwiska Ewy. Niektórzy zarzucili, że jest błąd na koszulce i zamiast „Farną” powinno być „Farnę”.

Piosenkarka rozwiała wątpliwości fanów: „’Farną’ jest poprawnie, znam odmianę swojego nazwiska. :) To odmiana przymiotnikowa, tak jak ‘czarna’”.

Więcej newsów o gwiazdach:„Ból rano, ból w nocy". Hanna Lis szczerze o chorobie, która dotyczy wielu kobietAnna Starmach opublikowała pierwsze zdjęcie z córeczką po porodzie. „Co ja robiłam, jak ciebie nie było?”

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA