POLECAMY

Dziewczyna Jima Carreya popełniła samobójstwo. Aktor wydał oświadczenie

Miała 28 lat. Szokujące jest to, że...
Dziewczyna Jima Carreya popełniła samobójstwo. Aktor wydał oświadczenie fot. ONS.pl/kolaż polki.pl
Jim Carrey i najbliżsi Cathriony White są pogrążeni w szoku i żałobie. 28-latka popełniła samobójstwo, pozostawiwszy... list oraz wpis pożegnalny na Twitterze!

Śliczna dziewczyna komediowego aktora nie dawała powodów by myśleć, że ta planuje  popełnić samobójstwo. Jaki mógł być powód jej dramatycznego targnięcia się na życie?
Informatorzy serwisu TMZ, który jako pierwszy ujawnił te informacje podali, że Cathriona White zostawiła list pożegnalny zaadresowany do Jima Carreya, który nawiązuje do ich rozstania, do którego doszło 24 września. Rzekomo 53-latek postanowił zakończyć relację. Cathriona napisała także post na Twitterze, który w obliczu dalszego przebiegu wydarzeń, faktycznie był ostatnim jej wyznaniem:
Wypisuję się z Twittera, mam nadzieję, że byłam światłem dla moich najbliższych i najdroższych.
Screen Twitter

Dziewczyna Jima Carreya popełniła samobójstwo

Cathriona White, kosmetyczka irlandzkiego pochodzenia, najprawdopodobniej przedawkowała tabletki, bo znaleziono przy niej pusty blister. Znaleźli ją przyjaciele, którzy martwili się, że dziewczyna nie daje znaku życia. Para naprzemiennie rozstawała się i wracała do siebie od 2012 roku. Aktor wydał oświadczenie do mediów i wyraził głęboki bół po starcie byłej partnerki.
Jestem zszokowany i smutny z powodu odejścia mojej słodkiej Cathriony. Była miłym i uprzejmym oraz delikatnym kwiatem, zbyt wrażliwym na "twarda glebę", na której została posadzona. Dawanie miłości i bycie kochaną było treścią jej życia. Moje serce jest z jej rodziną i przyjaciółmi i  z każdym, kto kochał i dbał o nią. Wszyscy zostaliśmy trafieni w samo serce tą straszną wiadomością.

To cię zainteresuje:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)