Córka Nataszy Urbańskiej, Kalina Józefowicz fot. ONS.pl

Córka Nataszy Urbańskiej jest na diecie

Artystka dba o zdrowe odżywianie czy przesadza?
Edyta Liebert / 02.08.2016 05:07
Córka Nataszy Urbańskiej, Kalina Józefowicz fot. ONS.pl

Rozsądne żywienie to podstawa. Wiele matek stara się wpoić pociechom, by piły wodę, zamiast gazowanych napojów, czy owoce, zamiast słodyczy. Natasza Urbańska zaprogramowała córkę na zdrowe żywienie? Czego nie je Kalina Józefowicz?

Choć wszyscy wiedzą, że słodzone napoje czy słodkości prowadzą do próchnicy, otyłości i wielu innych dolegliwości czy problemów, to nie potrafią odmówić ich swoim dzieciom. Natasza Józefowicz, mama 8-letniej Kaliny, nie musiała odwodzić córki od rezygnacji z takich produktów, bo... po prostu dawała jej przykład, jak i co jeść należy. Stąd pojawiły się plotki, że artystka zaprowadziła dietetyczny reżim w domu. Błąd!

ONS.pl

Co Gwyneth Paltrow jest w stanie zrobić dla pięknej figury?

Może nie wyglądam na to, ale za natury jestem leniwa. Regularne występy na scenie w zasadzie wystarczają mi do utrzymania zgrabnej sylwetki. Najgorzej gdy mam kilka tygodni przerwy. Wtedy muszę zebrać się w sobie i poćwiczyć przed występami. Nigdy nie przepadałam za jedzeniem typu fast food, czipsami i słodyczami. Nauczyłam już moją córkę, że trzeba jeść ryż, kaszę, warzywa, owoce, mięso i ryby. Zresztą Kalina widzie, że rodzice jedzą, to co ona, więc łatwo zaakceptowała nasze zwyczaje.

Tak wypowiadała się Urbańska w jednym z wywiadów. Zarówno ona, jak i Janusz Józefowicz, unikają niezdrowej i przetworzonej żywności. Stąd ich córka także stosuje się do takiej diety. Racjonalnej i zdrowej. Wiele mam powinno brać z Nataszy Urbańskiej przykład!

Newsy z życia gwiazd:

Natalia Kukulska jest w 3. ciąży!