Beyone kończy 33 lata - mamy jej stare zdjęcia!

Jak wyglądała kiedyś?
Joanna Szczepaniak / 04.09.2014 20:00

Beyonce Knowles to celebrytka światowego formatu. Przez długie lata pracowała na swoje nazwisko i z pewnością może się pochwalić bogatym dorobkiem artystycznym. Dziś obchodzi kolejne urodziny! 

Beyonce kończy 33 lata!

Karierę muzyczną rozpoczęła w zespole Destiny's Child, którego była liderką. Niestety w kluczowym momencie popularności grupy dziewczyny zdecydowały się jednak rozwiązać grupę. Wkrótce potem Beyonce wydała solowy album "Dangerously in Love". Pochodzące z niego single „Crazy in Love” i „Baby Boy” zajmowały pierwsze miejsca list przebojów, zaś sama płyta otrzymała w sumie pięć nagród Grammy, wyrównując rekord dla największej liczby statuetek zdobytych jednej nocy.

Beyoncé jest jednym z najczęściej honorowanych artystów w historii Grammy, z 16 wyróżnieniami. Sprzedaż jej wszystkich wydawnictw solowych wynosi w sumie ponad 118 milionów kopii. W 2009 roku magazyn Billboard wyróżnił Beyoncé jako najpopularniejszą artystkę dekady 2000-2009. W 2011 roku Beyoncé została uhonorowana nagrodą specjalną Billboard Millennium Award, wyróżniającą jej dokonania oraz wpływ na rozwój przemysłu muzycznego. W 2013 roku Beyoncé i Jay-Z zostali pierwszą parą przemysłu muzycznego, której majątek przekroczył miliard dolarów. Ona sama została ponadto uznana przez magazyn Time za jedną ze stu najbardziej wpływowych postaci na świecie.


Zobacz stare zdjęcia Beyonce

Więcej: