Barbara Kurdej-Szatan z córką w wannie. To wideo wywołało skrajne emocje! Faktycznie jest „obrzydliwe”, jak piszą internauci?

Gwiazda opublikowała na Instagramie filmik, jak śpiewa z córką podczas kąpieli. „To chore” – bulwersują się fani. Czy przekroczyła granice dobrego smaku?
/ 9 miesięcy temu
Kurdej-Szatan screen Instagram

Aktorka takich seriali jak „M jak miłość” i „W rytmie serca” zamieściła w sieci filmik, który podzielił internautów. Na krótkim nagraniu Barbara Kurdej-Szatan śpiewa w wannie podczas wspólnej kąpieli z córką. Chciała w ten sposób pochwalić się talentem wokalnym swojej małej Hani. Jednak uwaga komentujących poszła w zupełnie innym kierunku. Gwiazdę skrytykowano, zarzucając jej, że przekroczyła granice i że wrzucanie wideo do sieci z prawie nagą córką to mocna przesada.

Aktorka, młoda matka - Weronika Rosati: „Nigdy nie wyjdę z domu w rozciągniętych dresach”. WYWIAD z gwiazdą

Wideo z nagą Kurdej-Szatan z córką

„Nasze kąpielowe śpiewy :-) Moja mała zdolniacha” – napisała pod filmem Basia Kurdej-Szatan. Fani gwiazdy na początku rozpływali się, że słodko razem wyglądają i są do schrupania. Podziwiali głos córki.

Jednak nie trzeba było długo czekać, żeby pojawiła się krytyka. I to ostra.
„Goła z dzieckiem?!”, „Są pewne granice”, „Obrzydliwe, przestaje obserwować” – czytamy wypowiedzi internautów pod filmikiem.

Chociaż Basia Kurdej-Szatan z córką są na nagraniu zasłonięte instagramowymi filtrami i naklejkami, wiele osób zarzuca aktorce, że internet nie jest miejscem na publikowanie filmu nago z córką, że to zaszkodzi dziecku.

„Dla mnie chore, żeby z dzieckiem w wannie tak publicznie. Słabe”, „Głosy piękne, ale upubliczniać kąpiel z dzieckiem?”

Pojawiały się też głosy krytyki co do samego faktu kąpania się z 7-latką w wannie.

Następnego dnia Barbara Kurdej-Szatan opublikowała z kolei swoje zdjęcie, na którym ma głęboki dekolt. To zdjęcie też nie spodobało się niektórym z fanów. „Fejm się nie zgadza, to trzeba cycka pokazać”, „Nie ma czym zabłysnąć, to trzeba coś pokazać” – komentowali internauci.


screen Instagram

A jaka jest wasza opinia? Czy aktorka faktycznie przesadza wrzucając takie filmiki i zdjęcia do internetu?

Więcej newsów o gwiazdach:Nowy film Romana Polańskiego już w kinach! Zobacz zwiastun „Prawdziwej historii”Meghan Markle odchudza księcia Harry'ego przed ślubem! Są efekty?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/19 godzin temu
Ja nie mogę! Co za chora baba?!! Czy ona wogóle pomyślała o córce? Pokazać ją nagą (bo te filtry to nic nie dają, i tak wiadomo co jest zasłaniane) w tak młodym wieku??! Co sobie mała pomyśli, jak podrośnie!!!? Przecież to świństwo!! Gdyby jej nagie zdjęcie z dzieciństwa wrzucono do sieci, to jakby się czuła, co??!!!! Od dawna wiedziałam, że to g*****na aktorka, ale żeby i g*****na matka???!
/4 miesiące temu
Czytam i czytam te "newsy"... i tak nasuwa mi się jedno zdanie: jak się nie ma talentu to pokazywać trzeba. Jak się skończą reklamy - bo to "pseudo- aktorka", a do prawdziwej Aktorki to jej daleko, to trzeba reklamować już córkę, bo jak też męża wyrzuca z załatwionej chałtury, to "młoda" utrzyma rodzinę. Może i też jestem "nudna"-wg określenia tej "gwiazdy"-tylko czego ?, ale KLASY,TALENTU i STYLU to Panią K-Sz już nikt nie nauczy. Bo z tym sie rodzimy lub od lepszych się uczymy. Gwiazdy już były i nie mamy już kim ich zastąpić. Aktualnie jaki kraj tacy Celebryci.