Anna Lewandowska dostała własny program fot. ONS.pl

Anna Lewandowska poprowadzi program w telewizji

Poprowadzi program. Ile zarobi?
Edyta Liebert / 27.03.2015 12:10
Anna Lewandowska dostała własny program fot. ONS.pl

Niedawno pisałyśmy o tym, że Ewa Chodakowska dostała własny program, który teraz będzie można oglądać w TVN Style. Stacje prześcigają się w pomysłach i przekazują ogromny budżet na fitnessowe gwiazdy. Kolejnym tego przykładem jest Anna Lewandowska.

Żona Roberta Lewandowskiego i Mistrzyni Karate dostała swój własny program w telewizji TVN Meteo Active. Przyjęła propozycję współpracy dość późno, bowiem równolegle toczyły się rozmowy w sprawie prowadzenia podobnego programu odchudzająco-zdrowotnego z telewizją Polsat. Ta jednak zaniechała dalszych pertaktacji, być może z powodu i tak mocno obciążonego budżetu i niepowodzeń nowych formatów show, które miały przynieść niewyobrażalny dochód. Rezygnacja ze współpracy z Lewandowską może nie wyjść im na dobre!


Anna Lewandowska jest rozchwytywana!

Trenerka i propagatorka zdrowego żywienia została niedawno twarzą popularnej marki Gillette Venus. Rola ambasadorki przypadła jej z konkretnego powodu, ponieważ motywem przewodnim akcji jest motywowanie kobiet do dbania o siebie i wiary w swoje możliwości. Anna Lewandowska jest doskonałym przykładem tego, jak ciężka praca i wytrwałość mogą zaowocować sukcesem. Program w TVN Meteo Active jest niejako próbą generalną przed rzuceniem trenerki na głęboką wodę i potencjalnym wdrożeniem formatu do głównego pasma. Ile zarobi Anna Lewandowska? Trudno powiedzieć, ale żona Roberta Lewandowskiego znana jest z oszczędności i gospodarności. Równocześnie pojawia się w reklamach, występuje w akcjach charytatywnych i sportowych. Wróżycie sukces jej nowemu programowi?

Zobacz także: