POLECAMY

Samotna Aneta Zając z bliźniakami na placu zabaw

Tak gwiazda wychowuje swoje dzieci

Wreszcie w życiu Anety Zając (31) wszystko zaczyna się układać! Doszła w sądzie do porozumienia z byłym partnerem Mikołajem Krawczykiem w sprawie alimentów na dwójkę synów. Kupiła też mieszkanie w warszawskim Wilanowie. Zaczęła już je nawet urządzać i lada moment wprowadzi się tam wraz ze swoimi bliźniakami – Robertem i Michałem.

Przerwę w zdjęciach do „Pierwszej miłości” aktorka wykorzystała nie tylko na meblowanie nowego domu, ale i zadbanie o swoją figurę. W związku z tym przeszła na specjalną, opartą głównie na warzywach dietę LightBox. Aneta stara się jeść o regularnych porach i unika słodyczy. – Nie marzy o spektakularnej metamorfozie – śmieje się jej koleżanka. – Po prostu ostatnio jej życie kręciło się tylko wokół dzieci i pracy. Nie miała czasu zadbać o formę. Teraz oprócz diety regularnie ćwiczy – dodaje. Powód? Przygotowuje się do udziału w dwóch maratonach. „Party” trzyma kciuki za to, aby osiągnęła jak najlepszy czas!

Zobacz na AfterParty.pl: Tak wygląda Aneta Zając po stosowaniu diety. Wyraźnie schudła!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/3 lata temu
Krawczyk to idiota ze ja zostawił! Traci wszystko co najlepsze. Ja bym dał wszystko za nią.
/3 lata temu
Jest piękna jak zawsze wiele bym dał żeby zobaczyć ja choć raz na żywo ale gdzie?
/4 lata temu
Pani Aneta Zajac nie jest samotna ma piekne dzieci, jest mloda, obecnie zmeczona- ale dzieci nie zawsze są male jeszcze wam pokaże
POKAŻ KOMENTARZE (4)