Aktorki, które wyglądają jak księżniczki Disneya

Są jak żywe postacie z bajek!
Edyta Liebert / 26.01.2016 05:09

Niektóre aktorki mogą poszczycić się unikalną urodą Mają ciekawe, niebanalne rysy twarzy, i przypominają... księżniczki z bajek Disneya! Część z nich są jak żywe postacie z bajek. Na dowód tej tezy podsuwamy przykłady!

Aktorki jak z bajki

Weźmy na warsztat chociażby piękną i inteligentną Emmę Watson. Aktorka dostała angaż do roli Pięknej w "Pięknej i Bestii". Nic dziwnego! Jej uroda jest nieprzeciętna, a także... walczy o dobro (i wolność kobiet). Piękna z bajki również jest oczytana, świadoma podziałów płciowych i na swój sposób chce zawalczyć o los uwięzionych. Prawda, że Emma Watson to idealna odtwórczyni roli Belli?

Kolejny przykład? Amanda Seyfried i Roszpunka wyglądają jak siostry. Aktorka byłaby idealną odwtórczynią blondwłosej księżniczki. Mało tego, jej doświadczenie związane ze śpiewem w musicalach "Mamma Mia" i "Les Miserables" tylko nas upewnia w tym wyborze.

Z kolei Anna Sophia Robb przyzwyczaiła media do zaskakujących metamorfoz i włóczenia się po Nowym Jorku po północy, więc idealnie wpisuje się w rolę Kopciuszka "po godzinach"... No i te delikatne rysy twarzy! Byłaby lepsza od Lily James?


Zajrzyjcie do galerii 10 aktorek, które do złudzenia przypominają księżniczki Disneya. Jesteśmy niemal pewne, że twórcy ekranizacji biorą je pod uwagę przy szukaniu idealnych kandydatek!

Więcej: