Agnieszka Szulim wyszła za Piotra Woźniaka-Staraka

Szulim i Starak na Festiwalu w Gdyni jako narzeczeni fot. ONS.pl
Wszyscy są przekonani, że to miłość na całe życie.
Edyta Liebert / 27.08.2016 22:34
Szulim i Starak na Festiwalu w Gdyni jako narzeczeni fot. ONS.pl

Piotr Woźniak-Starak oświadczył się Agnieszce Szulim we wrześniu 2015 roku, podczas uroczystego balu charytatywnego TVN. Przyszedł czas na ślub!

To było jedne z najgłośniejszych zaręczyn w historii telewizji. Tłum ludzi, znajomi, przyjaciele i kamery... Piotr Woźniak-Starak nie chciał prosić Szulim o rękę po cichu. Czy to wymarzony sposób na oświadczyny, aby ogłosić to w tak licznym gronie? Złośliwi twierdzą, że milioner mógł bardziej się postarać, a inni... że liczy się sam fakt.

Para mogła sobie pozwolić na prawdziwie luksusowy ślub. Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak pobrali się w sobotę 27 sierpnia
w romantycznej Wenecji (poprzednio plotki głosiły, że ceremonia odbędzie się na południu Francji, na Sardynii lub w Portugalii).

To mama Piotrka, Anna Woźniak-Starak, zajęła się organizacją uroczystości. Wszystko dokładnie zaplanowała, bo chciała, żeby jej jedyny syn zapamiętał ten dzień na zawsze – zdradza znajoma pary specjalnie dla Party.

Agnieszka na ceremonię zaślubin wybrała sukienkę projektu polskiego duetu modowego Bizuu. Para zdecydowała, że powie sobie "tak" w obecności jedynie rodziny i najbliższych znajomych (czyli zupełnie inaczej, niż jak doszło do zaręczyn). Goście państwa młodych zameldowali się w luksusowym hotelu dzień wcześniej.

Szulim wybiera luksusowe dodatki