Agata Duda, Andrzej Duda fot. ONS

Agata Duda zgubiła but w czasie wizyty w Stanach Zjednoczonych [WIDEO]

Wizyta pary prezydenckiej w USA budzi ogromne emocje. Nie tylko polityczne. Wczoraj doszło do zabawnej sytuacji z Agatą Dudą w roli głównej.
/ 19.09.2018 10:14
Agata Duda, Andrzej Duda fot. ONS

Oficjalna wizyta Andrzeja Dudy z małżonką w USA jest szeroko komentowana na całym świecie. Podczas kiedy jedni skupiają się na aspektach politycznych i gospodarczych, inni - wypatrują wpadek. Jedna już jest! Jej bohaterką jest Agata Duda. Polska Pierwsza Dama... zgubiła but!

Agata Duda gubi but w USA - wideo

Do niezręcznej sytuacji doszło wczoraj. Polska para prezydencka wsiadała do samochodu, by pojechać do Białego Domu na spotkanie z Donaldem i Melanią Trumpami. Nagle, gdy Agata Duda wsiadała do samochodu, z jej stopy zsunął się but. Pierwsza Dama zareagowała natychmiast. Szybko założyła go z powrotem i z gracją wsiadła do samochodu. Sytuacja została uwieczniona przez fotoreporterów, którzy śledzą każdy krok pary prezydenckiej. Nagranie natychmiast trafiło do internetu, stając się viralem.

Nerwy, stres, pośpiech, a może niedopasowany rozmiar butów? Nie wiadomo, co było przyczyną incydentu. Taka sytuacja może zdarzyć się każdemu, nawet Pierwszej Damie! Warto podkreślić, że stylizacja Agaty Dudy z pierwszego dnia wizyty w USA zyskała aprobatę stylistów i redaktorów mody. Pierwsza Dama postawiła na klasykę w najlepszym wydaniu, udowadniając, że ponadczasowe połączenie bieli i czerni zawsze się sprawdza.

Źródło: tvn24.pl

Przeczytaj:
Jolanta Kwaśniewska ma radę dla Agaty Dudy. Co powiedziała?
Znani projektanci odmawiają ubierania Melanii Trump. A jak jest z naszą pierwszą damą? Spytałyśmy!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/20.09.2018 18:11
Jak ktoś nie umie wsiadać do takich samochodów 😊