Małgorzata Rozenek wróciła do pracy fot. ONS.pl

2 tygodnie po cesarce Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła do pracy. „Chyba trochę ZA WCZEŚNIE”

Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała, że bała się powrotu na plan tak szybko po porodzie. Na szczęście pracodawca zapewnił jej odpowiednie warunki. Mimo to fanki boją się, że to za wcześnie.
/ 26.06.2020 10:40
Małgorzata Rozenek wróciła do pracy fot. ONS.pl

Zaledwie dwa tygodnie temu Małgorzata Rozenek Majdan i Radosław Majdan zostali szczęśliwymi rodzicami malutkiego Henia. Obydwoje chętnie dzielą się wspólnymi zdjęciami z pierwszych chwil rodzicielstwa w mediach społecznościowych. Wygląda na to, że prezenterka nie nacieszy się zbyt długo spokojem. Właśnie poinformowała, że już wróciła do pracy

Rozenek wróciła do pracy po porodzie

Małgorzata Rozenek-Majdan wielokrotnie podkreślała, że uwielbia swoją pracę i zamierza do niej wrócić po porodzie najszybciej, jak tylko się da. Jej fanki nie spodziewały się jednak, że stanie się to zaledwie 2 tygodnie po cesarskim cięciu. Gwiazda na swoim koncie na Instagramie potwierdziła, że wróciła już na plan nowego sezonu programu „Projekt Lady”.

Zdjęcia do Projektu Lady 5 ruszyły pełną parą. Nie ukrywam, że na początku byłam przerażona perspektywą powrotu na plan dwa tygodnie po urodzeniu dziecka. Pierwotnie zdjęcia miały ruszyć w marcu i potrwać do połowy kwietnia, ale epidemia wszystko pokrzyżowała. Miałam dzięki temu piękną, książkową końcówkę ciąży, co bardzo ucieszyło mojego lekarza prowadzącego, który się śmiał, że trzeba było światowej pandemii żebym zaczęła się zachować jak kobieta w ciąży. Tak dobrze się czułam, że trudno mi było zwolnić, ale jak świat zwolnił to ja tez siłą rzeczy. Kiedy zdjęcia się przesunęły wiadomo było, że musimy wejść na plan dosyć szybko po moim porodzie. Cykl produkcyjny tego wymaga. Montaż, postprodukcja to wszystko zajmuje dużo czasu, a chcemy zdążyć na wrzesień. – możemy przeczytać w opisie pod zdjęciem Rozenek

Pod postem pojawiło się kilkaset komentarzy. Część fanek gratuluje odwagi świeżo upieczonej mamie i kibicuje jej karierze. Pojawiły się również słowa krytyki, że 2 tyg. po porodzie to zbyt szybko, by zostawić maluszka i wrócić do pracy. 

- Jeju, jak szybko! Ja bym nie mogła tak zrobić
- Wszystko fajnie, ale zostawiać dziecko 2 tyg. po porodzie? Przesada.
- To chyba trochę za wcześnie? 
– czytamy w komentarzach

W odpowiedzi Małgorzata Rozenek-Majdan uspokoiła fanki, że jej dzieci są blisko niej, a stacja telewizyjna zapewniła odpowiednie warunki dla matki karmiącej, która musi zajmować się niemowlęciem. Podziękowała producentom, którzy dbają o to, by mogła komfortowo wrócić na plan i jednocześnie nie rezygnować ze wspólnych chwil z nowo narodzonym Heniem. 

Zobacz więcej wiadomości z życia gwiazd:
Te zdjęcia Julii Wieniawy i Macieja Musiała wywołały burzę. Czy młodych aktorów łączy coś więcej?
Małgorzata Kożuchowska o swoich dawnych stylizacjach: "Pełna wieś"
Małgorzata Rozenek wrzuciła rozczulające zdjęcie Henia i Radzia
Krupa wrzuciła zdjęcie córki w kostiumie. Internauci wytknęli jej, że Asha jest pulchna, a kostium za ciasny

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)