Przystojni Polacy - ranking

Tym mężczyznom nie można zarzucić, że nie dbają o siebie. I dlatego nie wyglądają na swój wiek.
04.08.2017 10:41

Są przystojni, bogaci i inteligentni. Jedni spełniają się w roli dziennikarzy, inni są aktorami, a jeszcze inni  mają własny biznes. Czy łączy ich jakiś wspólny mianownik? Tak! Są zadbani. 

Jak wygląda poranny rytuał zadbanego faceta?

Niektórzy żartują, że zadbani faceci spędzają w łazience więcej czasu, niż niejedna kobieta. Ale to tylko domysły. Jedno jest pewne, zadbany facet rano wykonuje tych 5 czynności.

  1. Poranna kawa - bez niej nic się nie uda. Mocne espresso dodaje sił i budzi jak nic innego.
  2. Orzeźwiający prysznic - szybki, ale intensywny i pobudzający. Obowiązkowo z ulubionym żelem pod prysznic. Zadbany facet musi pięknie pachnieć przez cały dzień, dlatego wybierze taki kosmetyk, którego zapach będzie intensywny. Modni mężczyźni wybierają więc świeży zapach drzewa Cade i paproci, połączenie mięty i cytrusów lub odświeżający miks minerałów i drzewa cedrowego.
  3. Twarz - musi być wypoczęta, nawet jeśli wczoraj nasz mężczyzna XXI wieku pracował do późna. To dlatego zadbany facet użyje kremu pod oczy i zajmie się swoim zarostem (ogoli go lub wyrówna)
  4. Włosy - muszą być starannie ułożone, a przede wszystkim dobrze obcięte.
  5. Zapach - na koniec ulubione perfumy i voilà - jest gotowy na podbój świata!

Przejrzyj naszą galerię. Zobaczysz tam 6 zadbanych Polaków, którzy nie wyglądają na swój wiek. Wiesz dlaczego? Ich sekret to DBANIE o siebie!

Redakcja poleca

REKLAMA