Zostań modelką Elite

Rusza trzecia polska edycja Konkursu Elite Model Look.
/ 16.03.2006 16:57
Trzecia edycja konkursu Elite Model Look rozpoczyna się już w najbliższy weekend. 16 i 17 kwietnia 2005 roku, w godzinach od 10.00 do 19.00, w piętnastu miastach Polski jednocześnie, i aż w osiemnastu centrach handlowych związanych z Grupą Carrefour, odbędą się castingi regionalne.

Niewątpliwie będzie to największy z dotychczasowych castingów zorganizowanych w Polsce przez Elite Model Look. Wybór miejsc, w których można spróbować swoich szans, sprawia, że konkurs staje się łatwo dostępny dla wszystkich chętnych. Szacuje się, że tegoroczne eliminacje regionalne przyciągną około 15 tysięcy dziewcząt.
Podczas castingów wybranych zostanie po piętnaście kandydatek do finałów regionalnych. Odbędą się one tydzień później, w sobotę 23 kwietnia 2005, w tych samych miejscach. Zwyciężczynie tego etapu w poszczególnych miastach przyjadą w połowie maja do Warszawy, gdzie wezmą udział w Elite Model School. Jest to prawie 10-dniowy kurs modelingu prowadzony przez doświadczonych specjalistów z branży. Konkurs zakończy ogólnopolski finał połączony z wielką galą w Teatrze Roma. W czerwcu będzie można obejrzeć galowy finał konkursu w jednej ze stacji telewizyjnych.
Dziewczyna, która otrzyma pierwszą nagrodę w polskiej edycji konkursu, będzie reprezentowała nasz kraj w światowych eliminacjach Elite Model Look.

Wybrane miejsca, w których będą się odbywać castingi:
Warszawa – CH Targówek
Warszawa – CH Carrefour Bemowo
Warszawa – CH Reduta
Kraków – CH Zakopianka
Kraków – CH Carrefour Czyżyny
Wrocław – CH Borek
Poznań – CH Carrefour Franowo
Gdańsk – CH Carrefour Morena
Szczecin – Galeria Handlowa Turzyn
Łódź – CH Carrefour Łódź Górna
Sosnowiec – CH Plejada
Bytom – CH Plejada
Bielsko-Biała – CH Sarni Stok
Elbląg – CH Ogrody
Bydgoszcz – Galeria Pomorska
Toruń – CH Carrefour Bielawy
Zielona Góra – CH Carrefour Dąbrówka
Legnica – CH Carrefour Piekary