Śluby gwiazd w 2018 roku: Meghan i Harry, Doda, Dominika Gwit [GALERIA]

Wydarzeniem roku był ślub księcia Harry'ego z Meghan Markle. Kto jeszcze w tym roku stanął na ślubnym kobiercu?
/ 11.12.2018 10:37

Ach, co to był za rok! Nie jeden, lecz dwa królewskiej śluby, a oprócz tego liczne ceremonie zaślubin polskich gwiazd. Było wesele w stylu góralskich, niespodziewany ślub w przepięknej Hiszpanii, skromna uroczystość w krakowskim kościele i huczne przyjęcie w polskim stylu. Sprawdź, które znane pary zawarły w tym roku związki małżeńskie!

Nie tylko royal wedding, czyli śluby gwiazd w 2018 roku

Bez wątpienia najgłośniejszym ślub roku odbył się w maju w Wielkiej Brytanii. Brytyjski książę Harry, szósta osoba w kolejce do tronu, wziął za żonę amerykańską aktorkę Meghan Markle. Bajkowa ceremonia była transmitowana na żywo przez telewizje na całym świecie.

Świeżo upieczeni małżonkowie szybko postarali się o powiększenie rodziny! Książęca para z Sussex właśnie oczekuje narodzin pierwszego dziecka. Kolejny potomek monarchii przyjdzie na świat wiosna 2019 roku.

Nie był oto jedyny ślub w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Działo się również na polskim podwórku! Które gwiazdy stanęły na ślubnym kobiercu w 2018 roku? Na kolejnych stronach znajdziesz odpowiedź na to pytanie!

Przeczytaj:
Meghan i Harry nie spędzą świąt z Kate i Williamem przez konflikt?! Znamy prawdę
Księżna Meghan nie kryje szczęścia! Ten czuły gest dotykania brzuszka zna każda mama

Redakcja poleca

REKLAMA