Dominika Gwit, Wojciech Dunaszewski fot. ONS

Dominika Gwit wyszła za mąż. Zdjęcie ze ślubu. Suknia ślubna gwiazdy

A jednak! Dominika Gwit oficjalnie poinformowała o zmianie stanu cywilnego. Zobacz kreację ślubną gwiazdy!
/ 08.07.2018 16:33
Dominika Gwit, Wojciech Dunaszewski fot. ONS

To już oficjalne! Dominika Gwit wyszła za mąż za swojego partnera Wojciecha Dunaszewskiego. Gwiazda potwierdziła informacje, które wczoraj pojawiły się w mediach. Ślub pary odbył się w gronie najbliższych bez udziału fotoreporterów.

Ślub Dominiki Gwit

Ślub Dominiki Gwit i Wojciecha Dunaszewskiego odbył się 7 lipca 2018 roku. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami aktorki i dziennikarki, ceremonia do ostatniej chwili była trzymana w tajemnicy. Wczoraj po południu informację o ślubie pary zdradził przyjaciel Dominiki, Leszek Stanek. Dziś świeżo upieczona żona potwierdziła te doniesienia. Niestety nadal niewiele wiadomo na temat samej ceremonii. Dominika Gwit wprawdzie powiadomiła fanów o zmianie stanu cywilnego, lecz nie zdradziła szczegółów ślubu. Poinformowała natomiast, że po ślubie będzie nosić podwójne nazwisko Gwit-Dunaszewska.

Wyszłam za mąż!!! Zaraz wracam
- napisała na Instagramie pod zdjęciem ślubnym.

Dobre wiadomości u Żyłów! Para dogadała się w ważnej kwestii

Suknia ślubna

Dominika Gwit miała na sobie klasyczną kreację o fasonie empire z koronkową górą, długimi rękawami i romantycznym trenem. Suknia ślubna została zaprojektowana przez pracownię mody ślubnej Ideo Design, oferującą suknie ślubne w dużych rozmiarach i na nietypowe sylwetki. Głowę panny młodej zdobił wianek ze świeżych kwiatów, który doskonale komponował się z bukietem ślubnym. Dominika Gwit wyglądała zjawiskowo!

Kim jest mąż Dominiki Gwit?

Wojciech Dunaszewski, mąż Dominiki Gwit, jest montażystą. Dominika i Wojciech są parą od dwóch lat. Oprócz wielkiej miłości połączyły ich również podobne doświadczenia. Oboje mają za sobą ogromną metamorfozę sylwetki. Wojciech również walczył kiedyś z nadwagą. Poznali się podczas jeden z premier sztuki, w której występowała Dominika. Zaręczyli się w czerwcu 2017 roku.

Gratulujemy i życzymy dużo miłości!

Przeczytaj:
„To kopia mamy!”. Nowe zdjęcie Bieniuka z córką wywołało lawinę porównań
Meghan Markle źle się czuje w royal family? „Widać było sztuczny uśmiech”