Dominika Gwit potwierdziła ślub! Pokazała zjawiskową suknię ślubną

A jednak! Dominika Gwit oficjalnie poinformowała o zmianie stanu cywilnego. Zobacz kreację ślubną gwiazdy!
/ 4 miesiące temu
Dominika Gwit potwierdziła ślub! Pokazała zjawiskową suknię ślubną fot. ONS

To już oficjalne! Dominika Gwit wyszła za mąż za swojego partnera Wojciecha Dunaszewskiego. Gwiazda potwierdziła informacje, które wczoraj pojawiły się w mediach. Ślub pary odbył się w gronie najbliższych bez udziału fotoreporterów.

Ślub Dominiki Gwit

Ślub Dominiki Gwit i Wojciecha Dunaszewskiego odbył się 7 lipca 2018 roku. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami aktorki i dziennikarki, ceremonia do ostatniej chwili była trzymana w tajemnicy. Wczoraj po południu informację o ślubie pary zdradził przyjaciel Dominiki, Leszek Stanek. Dziś świeżo upieczona żona potwierdziła te doniesienia. Niestety nadal niewiele wiadomo na temat samej ceremonii. Dominika Gwit wprawdzie powiadomiła fanów o zmianie stanu cywilnego, lecz nie zdradziła szczegółów ślubu. Poinformowała natomiast, że po ślubie będzie nosić podwójne nazwisko Gwit-Dunaszewska.

Wyszłam za mąż!!! Zaraz wracam
- napisała na Instagramie pod zdjęciem ślubnym.

Dobre wiadomości u Żyłów! Para dogadała się w ważnej kwestii

Suknia ślubna

Dominika Gwit miała na sobie klasyczną kreację o fasonie empire z koronkową górą, długimi rękawami i romantycznym trenem. Suknia ślubna została zaprojektowana przez pracownię mody ślubnej Ideo Design, oferującą suknie ślubne w dużych rozmiarach i na nietypowe sylwetki. Głowę panny młodej zdobił wianek ze świeżych kwiatów, który doskonale komponował się z bukietem ślubnym. Dominika Gwit wyglądała zjawiskowo!

Kim jest mąż Dominiki Gwit?

Wojciech Dunaszewski, mąż Dominiki Gwit, jest montażystą. Dominika i Wojciech są parą od dwóch lat. Oprócz wielkiej miłości połączyły ich również podobne doświadczenia. Oboje mają za sobą ogromną metamorfozę sylwetki. Wojciech również walczył kiedyś z nadwagą. Poznali się podczas jeden z premier sztuki, w której występowała Dominika. Zaręczyli się w czerwcu 2017 roku.

Gratulujemy i życzymy dużo miłości!

Przeczytaj:
„To kopia mamy!”. Nowe zdjęcie Bieniuka z córką wywołało lawinę porównań
Meghan Markle źle się czuje w royal family? „Widać było sztuczny uśmiech”

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)