kobieta z sercem

prezent na walentynki - raty PayU- raty przez internet

Sprawdź, na czym polega system rat PayU i wygraj wymarzony prezent dla twojego faceta.
06.02.2017 11:20
kobieta z sercem

Ulubione kosmetyki, ciuchy, meble, a nawet walentynkowe prezenty możesz kupić z dowozem do domu przez Internet. Żyjemy w czasach online’u, gdzie smartfon zastępuje nam kartę płatniczą, a papierowe kalendarze dawno wyparły ich elektroniczne wersje. Wiedziałaś, że przez Internet możesz też kupować na raty PayU? Szybko, wygodnie i przede wszystkim bezpiecznie. Dowiedz się, jak to działa i bądź na bieżąco w cyfrowym świecie. Dodatkowo możesz wygrać wspaniałą nagrodę dla swojego faceta!

Jasna sprawa 

Raty PayU są przejrzyste, a dzięki kalkulatorowi na stronie www.PayU.pl możesz obliczyć dokładnie, jakie są ich koszty. Przykładowo: chcesz kupić torebkę swoich marzeń za 1000 zł? Zakup możesz rozłożyć na 12 rat i będzie to w sumie kosztowało dodatkowe 100 zł. Jeszcze mniej, jeśli wybierzesz raty na krótszy okres. W tym systemie ratalnym masz dowolność, sama decydujesz o liczbie i wysokości spłacanych rat. 

Dla kogo? 

Raty online przeznaczone są dla osób, które spełniają następujące warunki:

  • mają ukończone 18 lat
  • posiadają pełną zdolność do czynności prawnych
  • są właścicielami bankowego konta w Internecie
  • mają źródło dochodów 

Spełnienie tych czterech warunków wystarczy, aby skorzystać z internetowego systemu rat PayU

Wystarczy 15 minut

Nie musisz wychodzić z ciepłego łóżka, czekać dwóch dni na kuriera z umową z banku, załatwiać dodatkowych formalności i wypełniać stosu dokumentów. Złożenie wniosku online jest naprawdę proste, to tylko kilka kroków. Do dzieła! 

Najlepsze promocje

W Internecie możesz zaoszczędzić nawet do 70% na wymarzonych produktach! Promocje online są jeszcze bardziej kuszące niż te na sklepowych, stacjonarnych półkach. Widzisz wymarzony zestaw mebli albo sprzęt AGD w niesamowitej cenie? Jeżeli nie masz na niego środków, nie zastanawiaj się długo i skorzystaj z rat! Ponosząc ich koszty, możesz wyjść na plus, biorąc pod uwagę cenę danego produktu w regularniej sklepowej cenie. 

A może lepiej w banku? 

Zaciągając raty online, tak naprawdę korzystasz z usług profesjonalnego banku. Cały proces różni się tym, że nie stoisz w kolejce przy bankowym okienku, tylko bezpiecznie i szybko załatwiasz wszystkie formalności z domu. Pamiętaj, że raty PayU to bezpieczny i przejrzysty proces. Nie ma żadnych kruczków. Podczas wypełniania wniosku od razu wiesz, ile w sumie zapłacisz.

Zalety kupowania na raty 

Raty pozwalają na zakup wymarzonych produktów, lepszej jakości, które będą ci służyć przez długie lata. Dzięki nim podniesiesz komfort swoje życia. Regularne spłaty dopasowanych do twoich możliwości rat, pomogą ci zbudować pozytywną historię kredytową i spełnić marzenia! Przed walentynkami możesz spełnić również marzenia ukochanego.


fot. Fotolia

KONKURS

Razem z PayU przygotowałyśmy dla ciebie konkurs, w którym możesz wygrać wspaniałą nagrodę dla swojego mężczyzny!

Zadanie konkursowe

Korzystając z listy sklepów Jubitom.com, Mustache.pl, Apart.pl, Nixon.pl, Supersklep.pl wybierz prezent idealny o wartości do 500 zł i uargumentuj dlaczego ten! 

Nagrody:

3 x prezent o wartości 500 zł 

Dla 3 osób, które wykażą się największą kreatywnością, kupimy wybrany prezent.

Powodzenia!