Prezent dla mężczyzny - co kupić

Prezent dla mężczyzny fot. Fotolia
Zastanawiasz się, co podarować bliskim mężczyznom na święta? Oto kilka propozycji prezentów pod choinkę.
/ 23.05.2019 11:20
Prezent dla mężczyzny fot. Fotolia

Co roku masz ten sam problem. Musisz kupić chłopakowi, mężowi, tacie czy bratu prezent pod choinkę. Z masy propozycji trzeba wybrać jedną, dwie, ewentualnie trzy. Możliwości jest wiele, czasu mało, presja ogromna. Następuje paraliż decyzyjny. Co zrobić w takiej sytuacji? Z trzech poniższych propozycji wybrać jedną, a potem obserwować reakcję obdarowanego.


Twój mężczyzna lubi czytać?

"Odejdę drogą
Gdzieś do Zagubinowa
W oddali zniknie
Głowa moja płowa

Lecz jeszcze, o, pani
Doczekasz się dnia...
Zabraknie ci psa!
Zabraknie ci psa!"

Większość 30- i 40-latków doskonale pamięta słowa tej piosenki i chętnie sięgnie po biografię jej autora. Książka Mariana Buchowskiego "Buty Ikara, biografia Edwarda Stachury" opiera się na publikacjach, dokumentach i zapiskach samego poety, uzupełnionych wypowiedziami jego bliskich i znajomych. Jest solidna pod względem faktograficznym, pozostawia czytelnikowi pole do własnej interpretacji fenomenu popularności Stachury wśród kolejnych pokoleń młodzieży. Polecamy!

Biega, ceni nowości?

Pierwsze buty przeznaczone do biegania z widoczną poduszką powietrzną pojawiły się na rynku niemal 30 lat temu. Nazywały się Air Max 1, a wyprodukowała je firma Nike. Wynalazek zrewolucjonizował technologię obuwia biegowego. Pepegi i tenisówki poszły w odstawkę. Projektanci zaczęli prześcigać się w poszukiwaniu coraz lepszych sposobów na ustabilizowanie i amortyzację stóp biegaczy. Teraz amerykański koncern prezentuje nową odsłonę swojego klasyka – Air Max 2015. Poduszka powietrzna znajduje się na całej długości podeszwy. Cholewkę wykonano z syntetycznej siatki i specjalnych linek, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do stopy. Buty są lekkie, bardzo elastyczne i świetnie amortyzują wstrząsy. Do wyboru sześć wariantów kolorystycznych. Który kupić?

Kocha przygody?

Twój partner lub brat jest amatorem mocnych wrażeń? Zamiast kupować mu kolejny przedmiot, ofiaruj mu niezapomniane przeżycie. Na stronie prezentmarzeń.com w zakładce “W powietrzu" znajdziesz 44 atrakcje, które spełnią, np. marzenie o lataniu. Do wyboru m.in.: lot awionetką, motolotnią lub szybowcem, skok z wieży i lot w tunelu aerodynamicznym. Twój mężczyzna ma lęk przestrzeni albo wysokości? Możesz sprezentować mu przejażdżkę Ferrari, Porsche albo Lamborghini. Jak to zrobić? Wystarczy kliknąć na odpowiednią ikonę, a voucher z kodem rezerwacyjnym trafi w ręce adresata zapakowany w eleganckie pudełko. Uwaga! Osoba obdarowana sama wybiera termin, w którym skorzysta z atrakcji.