Jaki typ kobiet podoba się facetom

kobieta fot. Fotolia
Są takie kobiety, na które faceci "lecą" bardziej!
Joanna Szczepaniak / 25.04.2019 14:51
kobieta fot. Fotolia

Jaki typ kobiet podoba się facetom? Z jednej strony znamy dobrze powiedzenie "każda potwora znajdzie swojego amatora". Z drugiej strony nie da się ukryć, że jedne osoby cieszą się większym powodzeniem, a drugie mniejszym. Dlaczego tak się dzieje? Czasem można zaobserwować to, że pewne typy przedstawicielek płci pięknej podobają się bardziej.
 

Jaki typ kobiet podoba się facetom? Kobieta tajemnicza

Wszystko to, co zagadkowe i tajmnicze staje się dla nas pociągające. Nie od dziś również mówi się, że zakazany owoc najbardziej smakuje. Jeśli chcesz zaintrygować faceta, postaraj się nie dawkować mu wszystkich informacji o sobie na raz. Baw się czasem w niedomówienia, nie zgadzaj się na wszystkie propozycje spotkania. Spraw, żeby facet zaczął zastanawiać się nad tym co robisz w wolnym czasie i dlaczego nie masz go dla niego.

Jaki typ kobiet podoba się facetom? Kobieta seksowna

Nie ważne, czy idzie właśnie na zakupy czy odprowadza tylko swoje dziecko do przedszkola. Facetów pociąga widok kobiet, które zawsze mają na sobie coś seksownego, nawet wtedy, gdy wykonują mało seksowne czynności. Kobieta na szpilkach i w dopasowanych ubraniach zawsze będzie wzbudzała wiekszą uwagę. Nawet wśród tych facetów, którzy lubią typ buntowiczniki w trampkach.

Jaki typ kobiet podoba się facetom? Kobieta niezależna

Taka, która nie ma w planach opleść się na ramionach faceta niczym bluszcz. Taka, która posiada swoje życie, pasje i marzenia, a facet na pewno nie stanie się jej epicentrum świata. Faceci nie muszą bać się, że za chwilę będzie wymagała pierścionka i wielkich deklaracji. Taki typ kobiet trochę przeraża pewnych mężczyzn, ale dla wielu jest ona ideałem.

Więcej o uwodzeniu: