Jak trafić z prezentem na walentynki?

Z czym kojarzą się Walentynki? Z miłością, czasem spędzonym tylko we dwoje, romantyczną scenerią? Dla niektórych jednak Walentynki to nie tylko same przyjemności i wyjątkowy dzień spędzony razem z ukochaną osobą, ale również koszmar poszukiwań i walka o jak najlepszy prezent dla drugiej połówki. Co zrobić by nie oszaleć w ferworze miłosnych zakupów? Oto kilka rad, jak nie dać się zwariować podczas poszukiwań prezentu walentynkowego dla mężczyzny swojego życia.
/ 13.02.2013 08:00

Z czym kojarzą się Walentynki? Z miłością, czasem spędzonym tylko we dwoje, romantyczną scenerią? Dla niektórych jednak Walentynki to nie tylko same przyjemności i wyjątkowy dzień spędzony razem z ukochaną osobą, ale również koszmar poszukiwań i walka o jak najlepszy prezent dla drugiej połówki. Co zrobić by nie oszaleć w ferworze miłosnych zakupów? Oto kilka rad, jak nie dać się zwariować podczas poszukiwań prezentu walentynkowego dla mężczyzny swojego życia.

Jak trafić z prezentem na walentynki?

Fot. Depositphotos

Zobacz: Prezenty na Walentynki dla Niej i dla Niego

1. Po prostu zapytaj! Wydaje się, że to najprostsza droga, aby strzelić w dziesiątkę z odpowiednim prezentem dla swojego wybranka. Ważne jest jednak by trzymać się tu pewnych zasad: po pierwsze nie bierz go w krzyżowy ogień pytań, bo będzie się czuł osaczony. Po drugie, zrób to w miarę dyskretnie – zadaj, niby przypadkiem, kilka pytań i słuchaj uważnie co do Ciebie mówi, a na pewno nakieruje cię na odpowiedni prezent.

2. Jeżeli nie chcesz narazić się na dekonspirację podpytaj jego kolegów i poproś ich o dyskrecję. Może wyda Ci się to dziwne, ale chłopcy również plotkują i dzielą się ze sobą swoimi marzeniami :). Sięgnij również pamięcią wstecz – może przypomni Ci się o czym tak zawzięcie rozmawiał ze swoim najlepszym przyjacielem podczas Waszego ostatniego wspólnego wypadu na miasto.

3. Zastanów się jakim typem człowieka jest twój partner. Jakie ma hobby? Jak lubi spędzać wolny czas? Jakie ma poczucie humoru? Czy jest duszą towarzystwa czy raczej unika blasku fleszy. Pomyśl, czy większą frajdę sprawi mu romantyczna kolacja w ekskluzywnej restauracji czy randka w pubie z piwem w ręku. A może uwielbia spędzać czas za miastem na łonie przyrody lub jest typem domatora w kapciach i chciałby spędzić ten czas tylko z Tobą w domowym zaciszu? Ty znasz go najlepiej, więc wybór powinien być prosty, a zebrane informacje powinny Cię naprowadzić, a przynajmniej zaważyć grono poszukiwań walentynkowego prezentu.

4. W ramach prezentu zorganizuj wspólny wieczór! Wszystko zależy od Twoich umiejętności, jego preferencji oraz odrobiny dobrej woli i zaangażowania. Możecie razem obejrzeć dobry film czy ugotować coś wspólnie na romantyczną kolację. Jeżeli natomiast Twój Partner lubi spędzać czas aktywnie, a zimowa pogoda odstrasza Was od zażycia ruchu na świeżym powietrzu to zorganizuj mu aktywny wieczór w domu. W tym celu wykorzystać możesz choćby grę Sports Champions™ 2 na PlayStation Move gdzie będziecie mogli rozruszać się i rywalizować ze sobą w takich dyscyplinach jak boks, golf, kręgle, narciarstwo, łucznictwo i tenis lub taneczno-imprezową grę na PlayStation Move - „DanceStar IMPREZA”. Wspólna rywalizacja taneczna w rytm największych muzycznych hitów to sposób na spędzenie szalonych Walentynek tylko w towarzystwie wybranka Twego serca, a także szansa dla Ciebie by zauroczyć ukochanego popisem Twoich tanecznych umiejętności.

5. I nie zapomnij o najważniejszym! Pocałuj go i wyznaj swoje uczucia, a potem obiecaj, że od dziś  Walentynki obchodzicie codziennie.

Źródło: materiały prasowe

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/28.06.2016 09:47
Przede wszystkim nie kupować niczego na siłę, żadnych bransoletek grawerowanych (no chyba, że ktoś lubi), tylko coś związanego z jego hobby - z grami, z komiksami, czym tam się kto interesuje. Na dystryktzero.pl jest duży wybór - kubki, koszulki, torby. Dla każdego coś ciekawego.
/29.01.2016 15:15
My zawsze robimy sobie prezenty - raz skromne a raz bardziej wypasione, zależy od stanu finansów. W tym roku jest nieco lepiej, więc dostanie ode mnie golarkę panasonic. Często robimy prezenty na zamówienie, bo jak już wydać więcej pieniędzy to lepiej na konkret i coś co wiadomo, że się przyda.
/28.01.2016 16:54
Trzeba dobrze go znać i to wystarczy, wtedy zawsze coś się wymyśli. Jak słabo się znamy to wtedy kupować bezpieczną klasykę. Ja dla mojego mam coś z Modelmaking - jest fanem modelarstwa i mogę mu kupować tu rzeczy kilogramami ;)