Jak obliczyć naszą zgodność z daty urodzenia?

Dowiedz się jaki Twój związek ma portret numerologiczny? Każdemu partnerowi odpowiada własna liczba, która odzwierciedla całą istotę jego relacji. Zobacz, jak obliczyć Waszą zgodność.
/ 04.02.2015 09:36

Dowiedz się jaki Twój związek ma portret numerologiczny? Każdemu partnerowi odpowiada własna liczba, która odzwierciedla całą istotę jego relacji. Zobacz, jak obliczyć Waszą zgodność.

Jak obliczyć naszą zgodność z daty urodzenia?

Fot. Depositphotos

Algorytm zgodności wg daty urodzenia

Człowiek nie należy to prostych istot, nie da się go rozłożyć na półeczkach. Tym niemniej, możemy za pomocą liczb, dowiedzieć się o nim wiele ciekawych rzeczy. Aby przeprowadzić wyliczenie musisz znać pełną datę urodzenia partnera. Zsumuj wszystkie cyfry daty urodzenia obojga partnerów. Sumuj aż nie otrzymasz liczy od 1 do 9.

A oto przykład: 10 stycznia 1970 roku – data urodzenia mężczyzny, 26 września 1976 roku – kobiety. Rozpisujemy cyfry: 1+1+1+9+7=19=10=1 (to jego cyfra) i 2+6+9+1+9+7+6=40=4 (to jej cyfra). Wynik pary wynosi 5.

A teraz sprawdź, co oznaczają poszczególne liczby:

Jedynka. Najważniejsze dla związku to wspólne działanie. W takim właśnie zachowaniu ukazuje się wewnętrzny potencjał każdego z Was. Wspólne relacje pomagają rozwojowi związku. Nie należy również zapominać, że jedynka to liczba liderów, dlatego mogą się pojawić niesnaski, związane z podziałem władzy w waszym związku. Jedne z was musi się nauczyć cierpliwie wsłuchiwać się w potrzeby drugiego, aby Wasze życie rodzinne, jak również i biznes były bardziej harmonijny.

Dwójka. Ta bazuje na materialnym fundamencie. Ludzie lubią spędzać ze sobą czas, ale główne powody, jakimi się kierują to chęć zysku, bo po prostu razem im się udaje więcej osiągnąć w tej nie mało ważnej sferze. Może się okazać, że taki związek zbuduje mocne więzi rodzinne z dobrobytem, stabilnością. Jeśli razem tworzycie biznes, to Wasza firma będzie się doskonale rozwijać. Pamiętaj, że dwójka to cyfra ziemi, dlatego są dla niej charakterystyczne barwne uczucia. Mogą się pojawić konflikty na tle finansowym. Taki związek nie lubi zmian i romantyzmu.

Trójka. Podstawowe składowe tego związku to umiejętność prowadzenia relacji i niestałość. Tu nigdy nie jest nudno. Najlepiej, jeśli w tych relacjach będzie więcej przyjaźni, aniżeli mocniejszego uczucia. A to dlatego, że rodzina z taką liczbą może odczuwać chłód. Dawane obietnice nie są wcielane w życie. Mogą zdarzyć się zdrady. Jest to najtrudniejsza liczba dla związku.

Czwórka. Umiejętności organizacyjne, stałość, komfort – to składowe tego związku. Rodzina będzie czerpać z płynącego ciepła. Zbyt intensywna energia może nieco zakłócać sferę zawodową tej pary. Najważniejsze w związku – duchowa bliskość, nowe wrażenia, ale niemożliwość podwyższenia kapitału.

Piątka. Jeden z najbardziej seksualnych związków, w którym płoną żądze. Partnerzy dostarczają sobie nawzajem wiele przyjemnych chwil. Wszystko bazuje na miłości. Jest to jednak para egoistów. Należy nauczyć się nie tylko słuchać, ale i słyszeć siebie nawzajem, wówczas wszystko w rodzinie będzie takie, jakie być powinno i pojawią się szczęśliwe dzieci. Nadmiar energii może zostać skierowany na dowolną sferę biznesową, z pewnością przyniesie sukces.

Szóstka. Partnerstwo i wzajemna pomoc – to najważniejsze składowe tej pary. W związku z tym, że liczba ta należy do liczb ziemi, ten związek może być bardzo trwały. Dla prowadzenia biznesu wariant idealny! W rodzinie – spokój, przyjaźń, bardzo rzadko zdarzają się niesnaski, ale służące wyjaśnieniu różnego rodzaju zachowań. Uczucia mogą nieco przygasnąć, ale wzajemne wsparcie pozostanie.

Siódemka. Podstawa tego związku – to harmonia. Partnerzy potrafią się dogadać. Mimo, iż awantur prawie nie ma, tak czy inaczej bardzo pomocne jest taktowność, która nie doprowadzi do zerwania. Sukces w związku jest w zasadzie gwarantowany, dzięki wspólnemu rozwiązywaniu rodzinnych i finansowych problemów.

Ósemka. Związek ten cechuje pewna niestandardowość. Partnerów ciągnie do siebie nawzajem. Jeden z nich, dzięki tej ciągocie, może pchać drugiego, pomagając mu tym samym realizować się w biznesie. Może się jednak to wiązać z wewnętrznym niezadowoleniem, które może się pojawić jeśli pierwszy partner uświadomi sobie, że ten drugi w jakimś stopniu go wykorzystuje. Należy nauczyć się podnosić swoją samoocenę. Para może się zetknąć z zazdrością. Trzeba być elastycznym, wówczas wszystko będzie dobrze.

Dziewiątka. Para filozoficzna. Jeśli w tej parze sfera finansowa będzie pełna sukcesu, to para ta zasłuży na miano idealnej. Natomiast, jeśli finansowo nie poradzicie sobie, to na tym tle powstanie bardzo mocna rysa. Z tego powodu bardzo uważnie należy prześledzić Wasze relacje, być może lepiej pozostać w sferze przyjaźni, aby nie doprowadzić do rozłamu rodziny. Jeśli jednak stworzycie rodzinę, jeden z partnerów musi brać na swoje barki większość spraw domowych, wówczas osiągniecie harmonię.

Astrostar.pl - konsultacje jasnowidzów, tarocistów, astrologów

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/03.02.2019 21:40
Sumuj aż nie otrzymasz liczy od 1 do 9. polski język jest to? poza tym co jeśli po zsumowaniu wychodzi 34 i 32?