Mniejsza różnica w długości palców wiążę się ze zwiększoną skłonnością do podejmowania ryzyka/fot. Fotolia

Czy wiesz w jaki sposób poderwać kobietę?

Najczęstszy błąd mężczyzn to podryw według jednej, sprawdzonej metody. Pamiętaj, że tyle jest metod ile typów kobiet - każdą chwyta co innego. Oto kilka sprawdzonych metod podrywu kobiety.
/ 17.09.2010 01:32
Mniejsza różnica w długości palców wiążę się ze zwiększoną skłonnością do podejmowania ryzyka/fot. Fotolia

Przypadkowe spotkania. Spróbuj poznać jej plan dnia. Gdzie chodzi, z kim przebywa, co lubi najbardziej robić. Poznanie zwyczajów „ofiary”, wydatnie pomoże ci w perfekcyjnym zorganizowaniu romansowej siateczki, w którą rybka niechybnie wpadnie.

Przyjacielska pomoc. Do jej serca możesz również trafić zabawiając się w harcerzyka. Stań się jej złotą rączką. Takim panem do i od wszystkiego. Przynieś, posprzątaj, pozamiataj. A to żarówkę możesz wymienić, śrubkę przykręcić, zaproponować przemeblowanie jej mieszkania. Siatki z zakupami pomóż nieść. Nawet nie wiesz kiedy, staniesz się niezbędny w jej życiu. I w tym momencie zniknij na moment. Niech ona poczuje jak stałeś się jej niezbędny. Oczywiście musisz uzasadnić powód swego zniknięcia, abyś nie został uznanym za kogoś komu nie można ufać. To działa więc do działa.

Ale uwaga! Możesz zostać uznanym za osobnika, który się narzuca ze swoją pomocą. Możesz zostać również uznanym za kogoś świetnego do zmieniania żarówek, ale niekoniecznie dobrego, aby dzielić łóżko. Taki brat łata. Nie przeholuj.

Zaproszenie na kulturę. W sytuacji, kiedy znasz kobietę na której ci zależy, możesz zaprosić ją do kina, teatru, cyrku, lub też innego miejsca serwującego kulturę. Oczywiście musisz dać jej do zrozumienia, że ci się podoba, ale nie nachalnie. Nie patrz jej od razu głęboko w oczy, nie wzdychaj przeciągle, bo tylko ją spłoszysz. Afiszowanie się z uczuciami w taki sposób, stawia kobietę w sytuacji niezręcznej, a tego panie nie cierpią. Możesz w delikatniejszy sposób dać jej do zrozumienia, że twoje serducho bije właśnie dla niej. Na przykład ofiaruj jej różę. Tylko uważaj, nie pokłuj się kolcami.

Na romantyka. Możesz zabłysnąć znajomością wierszy, przynosić jej zerwane na łące kwiaty, opowiadać o księżycu, zabrać ją na bujanie w obłokach, podczas spaceru w parku. To działa nie na wszystkie kobiety, także musisz wyczuć czy nie zostaniesz w sposób brutalny sprowadzony na ziemię. Nie każda bowiem pani lubi bujać w obłokach i myśleć o niebieskich migdałach. Uważaj również, aby nie przesadzić z romantyzmem. Czasy młodzieńców z rozwianym włosem, marynarskim kołnierzem i obłędem w oczach bezpowrotnie minęły. Obecnie romantyzm jest dobry od święta.

Na intelektualistę, lub też wyrafinowanego znawcę sztuki. Wyrafinowany szczyt, na który mogą wznieść się nieliczni. Nie każdy bowiem rodzi się intelektualistą. Jeśli chcesz przynajmniej sprawić wrażenie mocno intelektualnego mężczyzny, musisz się do tego w odpowiedni sposób przygotować. Zapoznaj się z recenzjami książek, które się obecnie czyta. Takie recenzje znajdziesz m. in. w magazynach dla pań. Znajdź również streszczenia książek, których nigdy byś nie przeczytał, bo są za trudne, ale o tym nikt nie wie, a ty nikomu nie musisz o tym mówić, więc sprawa jest chyba jasna.

Dobrze widziane jest przez kobietę, gdy możesz pochwalić się znajomością kina moralnego niepokoju. Tylko niech ci się nie pomyli z niepokojem oralnym. Polecamy również recenzje, czy też streszczenia. Chyba, że masz czas, aby obejrzeć wszystkie filmy, które trzeba obejrzeć. Zapoznaj się również z teatralnym repertuarem. Uważnie czytaj w gazetach wszystkie recenzje sztuk. Nie zaszkodzi również, gdy bliżej poznasz filharmonię

Ale uważaj! Możesz zostać uznany przez swoją wybrankę, za jajogłowego, który żyje wyłącznie sztuką, intelektualnymi dysputami, a ona nigdy do pięt ci nie dorośnie. Po prostu uważaj, aby nie stawiać poprzeczki zbyt wysoko. Dla odmiany, możesz ją zabrać pod namiot do puszczy. Weź do plecaka dwie konserwy na trzy dni i zakomunikuj, że resztę jedzenia będziesz przynosił polując. Zostaniesz tym samym sklasyfikowany jako intelektualista, który da sobie radę w życiu w każdych okolicznościach. Jeszcze jeden plus więcej.

Podryw na wariata. Jej niedostępność możesz również skruszyć czymś niekonwencjonalnym. Czymś, co dobitnie jej powie jak ci na niej zależy. Sposobów jest bez liku. Wysil swoją mózgownicę i zastanów się. My podsuniemy ci kilka scenariuszy, ale zaznaczamy z góry, że nasze rozwiązania do najtańszych nie należą. Jeśli nie należysz do majętnych facetów, ewentualnie możesz pomyśleć o zaciągnięciu kredytu w banku. Niektóre scenariusze mogą również pociągnąć za sobą reperkusje prawne. Przygotuj się więc na kontakt z wymiarem sprawiedliwości, gdyż możesz zostać oskarżonym, na przykład, o zakłócanie porządku publicznego, np. gdy wynajmiesz cygańską kapelę, która wieczorami będzie grała pod jej oknem rzewne romanse. Prędzej, czy później zmiękczysz jej serce. Weź jednak pod uwagę serca i uszy jej sąsiadów:D

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)