Czy wiesz jak wykonać pocałunek francuski? fot. Czy.wieszjak.pl

Czy wiesz jak wykonać pocałunek francuski?

Pocałunek francuski to inaczej pocałunek z języczkiem. Jest niezwykle namiętny i podniecający, polecany podczas stosunku dla wzmocnienia doznań. Pocałunek francuski wymaga trochę wprawy w całowaniu, dlatego początkujące pary mogą mieć z tym problem. A więc do dzieła!
/ 04.09.2010 17:37
Czy wiesz jak wykonać pocałunek francuski? fot. Czy.wieszjak.pl

Przed całowaniem lekko zwilżcie usta. Najlepiej użyć do tego słodkiej pomadki bezbarwnej albo miodu.

Jak wykonać pocałunek francuski? Któreś z was może przytrzymać lekko twarz partnera podczas całowania. Zależy które z was chce przejąć kontrolę nad pocałunkiem. Jeżeli jedno trzyma twarz partnera, drugie może np. pieścić ciało partnera (ramiona, biodra piersi) lub bawić się jego włosami. To sprawi, że wasz pocałunek będzie bardziej namiętny.

Przechylcie głowy w przeciwne strony, zamknijcie oczy (ale dopiero jak się zetkniecie ustami). Gdy się zbliżacie, patrzcie sobie głęboko w oczy. Teraz rozchylcie lekko usta, tak jakbyście chcieli wziąć oddech ustami, nie szerzej.

Niech chłopak wsunie usta w usta partnerki tak, aby jedna jej warga znajdowała się pomiędzy jego wargami, a jego pomiędzy jej. Dla rozgrzewki niech jedno z was lekko zacznie ssać i przygryzać wargi partnera. Jeżeli już się roznamiętnicie, możesz zasygnalizować partnerowi, że chcesz przejść do pocałunku z języczkiem, np. delikatnie przejeżdźając językiem po wardze partnera.

Niech jedno z was wsunie delikatnie język do ust partnera i dotknijcie się koniuszkami języka. Niech to będzie "walka" języków. Teraz jedno z was może głębiej wsunąć język i głęboko penetrować wnętrze jamy ustnej. Róbcie to powoli, bez gwałtownych ruchów, żeby partner nie dostał odruchu wymiotnego!

Partner może uchwycić wargami język partnerki i lekko go ssać. Warto różnicować manewry, raz pobawić się ustami partnera, później przejść do delikatnego muskania językiem i na koniec przejść do głębszego pocałunku. Żeby lepiej się wam oddychało, po prostu wycofujcie co jakiś czas język, odetchnijcie i znów przejdźcie do penetracji.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (13)
/23.07.2018 12:04
Ale zepsucie i zgnilizna.
/07.11.2015 13:55
Nie tylko ochyda, ale można się jeszcze kiłą zarazić.
/06.09.2015 14:53
łee ohyda jak się można tak całować
POKAŻ KOMENTARZE (10)