Czy wiesz jak uatrakcyjnić seks?

Asertywność w związku to dbanie o własne granice
Możecie uatrakcyjnić seks, natrafiając na swoje czułe miejsca w trakcie stosunku lub pieszczot manualnych. Gdzie szukać stref erogennych na ciele partnera i jak je pieścić – kilka praktycznych wskazówek.
/ 20.08.2018 14:22
Asertywność w związku to dbanie o własne granice

W trakcie gry wstępnej mężczyzna może dotykać strefy AFE partnerki (niewielki fałd gładkiej skóry u szczytu pochwy, niedaleko szyjki macicy; dotykanie tego miejsca powoduje niemal natychmiastowe nawilżenie pochwy. Jeśli od palcem wyczujesz wilgoć, znaczy, że trafiłeś bezbłędnie;)), następnie jej punkt G i z powrotem strefę AFE. Rób palcem okrężne ruchy w prawą a potem lewą stronę.

Partner nie powinien zapomnieć o stymulacji punktu U (dolna część łechtaczki). U partnera: punkt H - główka penisa (zwłaszcza jego czubek), punkt F - luźny fałd skóry na spodniej stronie męskiego członka, znajdujący się w miejscu, gdzie trzon łączy się z żołędzią. Punkt R - szew moszny i krocza; to widoczna linia, przebiegająca przez ten obszar. Lekko przesuwaj palcami po tym szwie. Facet oszaleje z radości;)

Jeśli lubicie się kochać w pozycji klasycznej, dla większych doznań warto ją trochę zmodyfikować. Niech partnerka uniesie biodra w górę i oplecie mocno biodra partnera lub przyciągnie kolana do siebie i oprze stopy na klatce piersiowej partnera. W tym układzie łatwiej stymulować czułe miejsca partnerki i tym samym zwiększyć jej satysfakcję.

Możecie uatrakcyjnić seks, natrafiając na swoje czułe miejsca w trakcie stosunku lub pieszczot manualnych. Gdzie szukać stref erogennych na ciele partnera i jak je pieścić – kilka praktycznych wskazówek.

W pozycji bocznej – partnerka zwrócona do partnera plecami, lekko wygina tułów w talii i nieco zgina nogi w kolanach. Partner, także nieco wygięty w pasie, wchodzi w nią od tyłu.

Wypróbujcie pozycję X. Wyobraźcie sobie, że wasze ciała tworzą literę X złączone tułowiem. Partner wyprostowany siada na skraju łóżka, jedną nogę ma wyprostowaną, a drugą wysuniętą nad podłogą, albo opartą na krześle przysuniętym do łóżka. Partnerka siada okrakiem na kochanku, oplatając nogami jego ramiona. Pozycja niełatwa ale pobudzenie czułych punktów niemal stuprocentowe.

Pozycja Yabyum – wymagająca praktyki ale jest optymalna do dla przedłużenia czasu pobudzenia erotycznego u mężczyzn. Jej zalety to przede wszystkim maksymalna stymulacja punktu G, utrzymanie długotrwałego pobudzenia w trakcie stosunku, wyjątkowo silny orgazm i poczucie intymnej więzi między kochankami. Partnerzy siadają na łóżku zwróceni ku sobie i spleceni nogami tak, by pośladki partnerki znajdowały się na udach partnera. Prawymi rękami dotykajcie karku kochanka, a lewą ręką dotykajcie kości ogonowej partnera. Gładźcie swoje plecy przesuwając dłonie wyłącznie ku górze.

Partner wprowadza członek w połowicznej erekcji, tak aby wywierał on pośredni nacisk na łechtaczkę i stykał się z punktem G kobiety. Wykonujcie kołyszące ruchy aż do uzyskania orgazmu. Nie nastąpi to szybko (pozycje tantryczne nie są nastawione na łatwość uzyskania orgazmu ale na jakość doznań), ale za to orgazm będzie silniejszy niż przy popularnych pozycjach.

Sprawdź modne gorsety damskie push up! Może któryś spodoba Ci się tak, jak nam?