POLECAMY

Czy wiesz jak poprawić sprawność seksualną metodą Shiatsu?

Nie musisz używać różnych chemicznych specyfików, aby poprawić swoją sprawność seksualną. Równie skuteczne są naturalne metody jak na przykład Shiatsu. Jest to japońska metoda leczenia, w której za pomocą dłoni uciska się określone strefy ciała w celu polepszenia funkcjonowania danego narządu i przewróceniu sił witalnych organizmu. Jeżeli chcesz wzmocnić swoje libido lub sprawić, by twój partner był bardziej pobudzony seksualnie, wykonaj tych kilka ucisków. Metoda świetnie sprawdza się w grze wstępnej.
Czy wiesz jak poprawić sprawność seksualną metodą Shiatsu?

Wzmocnienie sił seksualnych mężczyzn: należy uciskać trzema środkowymi palcami trzy punkty na kości krzyżowej położonej między talią a kością ogonową. Uciskaj kciukiem przedłużenia kolców kręgów krzyżowych (podziel kość krzyżową na 3 równe części). Wzmacniasz w ten sposób odwodowe nerwy.

Uciskaj zdecydowanie 10 razy po 3 sekundy na każdy punkt. Uciskaj także 3 palcami 10 razy po 5 sekund na dołek żołądka, który znajduje się ok. 12 cm nad pękiem. Ożywia to okolice lędźwi i prowadzi do podniesienia potencji i wzmacnia reakcje na bodźce.

Zejdź niżej do punktu między kością sromową i prostatą (ok. 13 cm poniżej pępka). Uciskaj go 10 razy po 5 sekund – ten punkt stymuluje jądra. Przesuń rękę w okolice odbytu i zastosuj silny nacisk dookoła odbytu, a później na punkt pomiędzy odbytnicą a genitaliami – stymulacja tego punktu silnie dział na potencję. Zastosuj następnie zdecydowany nacisk na jądra (ale ostrożnie, żeby nie sprawić partnerowi bólu), który korzystnie wpływa na płodność. Najlepsze efekty osiągniesz wykonując ćwiczenia regularnie przez 4 tygodnie co najmniej 2 razy w tygodniu.

Można także uciskać punkty zlokalizowane na wewnętrznej powierzchni obu pięt. Punkty te znajdują się nieco skośnie do powierzchni stopy, poniżej przyśrodkowej kostki, na długości ok. 3 cm.

Wzmocnienie sił seksualnych kobiety: kobieta kładzie się na brzuchu. Partner trzema palcami zdecydowanie naciska o obu stronach trzeciego, czwartego i piątego kręgu lędźwiowego (od góry w dół). Następnie wykonaj łagodny naciski na górną część pośladków idąc od lędźwi o skosie do boku ud. Wykonaj 10 ucisków po 3 sekundy.

Teraz kobieta kładzie się na plecy i prostuje szyję. Należy wykonać łagodne uciski 4 punktów na szyi od gruczołem tarczycy, tuż powyżej obojczyka. Uciskaj lekko 10 razy po 3 sekundy zaczynając od punktu nad obojczykiem bliżej dołka pod krtanią i kierując się w górę szyi.

Przejdź teraz do pachwin. Ugniataj wewnętrzną stronę całą dłonią, kierując się w stronę pachwin.

Ćwiczenia powtarzaj regularnie przez 3-4 tygodni, a zobaczysz efekty.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
Mnie jakoś nie przekonują takie metody, choć ogólnie jestem zwolennikiem natury. Tyle że stosowałem już wiele i niestety... Trafiłem na taki artykuł: http://www.nuvialab.pl/blog/jak-poprawic-swoja-sprawnosc-seksualna/ i po prostu zacznę się zdrowo odżywiać, a przy tym doraźnie łykać jakieś specyfiki. Może pomoże, bo żadne ćwiczenia do tej pory nie dały rady :(