Daj mu sie zdobyć - polowanie jest jednym z jego instynktów/ fot. Shutterstock

Czy wiesz jak poderwać faceta metodą "na bezczelną"?

Metod podrywu facetów jest wiele, tak jak męskich charakterów - na każdego działa coś innego. Metoda "na bezczelną" jest dość specyficzna i mało praktykowana przez kobiety, co jest zrozumiałe, bo nie każda jest na tyle odważna by to zrobić. Sposób wypróbowany i skuteczny tylko w przypadku określonego typu mężczyzn.
/ 16.09.2010 22:53
Daj mu sie zdobyć - polowanie jest jednym z jego instynktów/ fot. Shutterstock

Po prostu podejdź do niego i powiedz, że ci się podoba. Oczywiście tylko podoba, nic więcej. Nie wspominaj o tym, że masz ochotę schrupać go natychmiast, teraz, tu i zaraz. Faceci różnie reagują na tego rodzaju zaczepki. Ci bardziej nieśmiali, z pewnością uciekną od ciebie jak najdalej.

Nie goń ich, przeczekaj i uderz ponownie. Oswajaj ich jak dzikie zwierzątko. Niech facet się dowie, że z twojej strony nic nie grozi, że w sumie jesteś normalną kobietą (powiedzmy...), która miała ochotę po prostu poznać go bliżej. Nic ponadto, bo każda gwałtowniejsza deklaracji spowoduje ponowną jego ucieczkę.

Zaczepiaj go przy byle okazji, pytaj o zdrowie, o przyjaciół, o to co robił dzisiaj, wczoraj, co będzie robił jutro.

Ci bardziej śmiali przyjmą twoje zaczepki z otwartymi ramionami, sądząc, błędnie oczywiście, że mają cię już w garści i najpóźniej jutro wieczorem będziesz leżała w ich łóżku. Wyprowadź go delikatnie, lub też mniej delikatnie z błędnego rozumowania. Na łóżko przyjdzie jeszcze czas, oczywiście jeśli on zda pomyślnie wszystkie testy, którym go poddasz;D

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)