Suplementacja 2 g L-karnityny poprawia parametry spermy u mężczyzn, u których stwierdzono niepłodność trwającą co najmniej 2 lata / fot. Fotolia

Czy wiesz jak opóźnić wytrysk?

Jeśli twój partner ma przedwczesny wytrysk i nie możecie się przez to normalnie kochać, wypróbujcie metodę zaciskania penisa. Mojemu partnerowi ta technika bardzo pomogła opóźnić wytrysk. Powtarzajcie to ćwiczenie przy każdym stosunku, aż partner samodzielnie będzie umiał kontrolować swój wytrysk.
/ 10.06.2011 00:24
Suplementacja 2 g L-karnityny poprawia parametry spermy u mężczyzn, u których stwierdzono niepłodność trwającą co najmniej 2 lata / fot. Fotolia

Etap I: niech twój partner położy się wygodnie na plecach, zrelaksuje się. Ty usiądź mu okrakiem na udach. Nie polecam przedtem żadnej gry wstępnej ani innych podniecających bodźców - zabawek erotycznych, filmów itp. Powinniście traktować to jako ćwiczenie a nie grę wstępną.

Delikatnymi pieszczotami doprowadzić partnera do pełnej erekcji i po czym zwolnij gdy Twój partner będzie zbliżał się do orgazmu. Tuż przed wytryskiem przerwij stymulację i mocno zaciśnij palce na prąciu poniżej główki (ok. 3 cm poniżej, na tzw. wędzidełku) i przytrzymaj około 10 sekund po czym posuwistym ruchem przeciągnij dłoń do samego dołu, jakbyś chciała cofnąć nasienie. Kiedy stan erekcji minie, po około pół minuty, ponownie przystąp do stymulacji w ten sam sposób. Powtórzcie to ćwiczenie 3 razy. Na czas ćwiczeń lepiej zaniechać pełnego stosunku. Ćwiczycie do momentu, aż ty zaczniesz samodzielnie rozpoznawać objawy zbliżającego się orgazmu partnera, a twój partner nauczy się częściowo kontrolować swoje reakcje. Teraz możecie przejść do drugiego etapu.

Etap II: partner kładzie się na plecach, ty doprowadzasz członek do erekcji. Następnie dosiadasz partnera okrakiem wprowadzając wzwiedziony członek do pochwy. Wytrzymajcie w takiej pozycji bez ruchu możliwie jak najdłużej.

Niech partner zasygnalizuje zbliżający się wytrysk. Ty w tym momencie wysuwasz członek z pochwy i robisz ucisk prącia tak jak w pierwszym etapie. Odczekajcie aż erekcja ustąpi i powtórzcie jeszcze 2 razy. Po kilku sesjach, po uzyskaniu lepszej kontroli nad wytryskiem, można podjąć pełny stosunek, prowadzący do uzyskania orgazmu.

Dopóki twój partner nie nauczy się w pełni kontrolować wytrysku, kochajcie się w pozycjach, w których to partnerka ma kontrolę nad partnerem, czyli np. na jeźdźca. Za każdym razem gdy twój partner osiąga gotowość do wytrysku przed twoim orgazmem, możesz zastosować technikę ucisku członka.

Do uzyskania pełnej kontroli nad wytryskiem potrzeba trochę czasu i praktyki. W naszym przypadku zajęło to około 3 tygodni regularnych ćwiczeń (2 razy w tygodniu). Oczywiście wszystko zależy od stopnia problemu. Partner może także sam ćwiczyć w podobny sposób, jednak moim zdaniem lepszy efekt przynosi ćwiczenie w obecności partnerki. Z czasem polecam testować wytrzymałość partnera, stosując bardziej wyrafinowane pieszczoty i wprowadzając do zabawy mocniejsze bodźce. Jeśli opanuje tę umiejętność, będziecie mogli w pełni czerpać przyjemność z seksu.

W czasie stosunku polecam wykorzystać ten sposób: jeśli partner zbliża się do orgazmu, a nie chcecie jesz kończyć zabawy, niech partner przyciśnie punkt między penisem a jądrami na kilka sekund, po czym lekko pociągnie naskórek w dół. Powinno to przyhamować moment kulminacyjny.

I ostatnia, bardzo ważna uwaga: podczas ćwiczeń staraj się okazać partnerowi zrozumienie i czułość. W żadnym razie nie powinnaś traktować partnera protekcjonalnie czy też czynić mu wyrzutów jeśli coś nie wychodzi. W tym ćwiczeniu przede wszystkim liczy się mądre podejście partnerki.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/26.12.2017 23:08
ja opóźniam dzięki Maxigrze Go. żuję ją przed seksem i mam dobrą i pełną erekcję i nie mam przykrych niespodzianek w postaci przedwczesnych wytrysków.
/03.08.2016 15:21
Metod jest naprawdę wiele, ale lwia część tego problemu leży w psychice, dlatego wielkim krokiem w przód jest wsparcie partnerki. Co do metod to przeczytajcie o nich na wiecejmeskosci.pl/jak-przedluzyc-stosunek
/28.04.2013 19:42
Na mnie, po wielu próbach i testach działają zdecydowanie naturalne kule Weili, wystarczy, że część sobie zażyję jakieś 15 minut przed stosunkiem http://www.eroheroes.pl/
POKAŻ KOMENTARZE (8)