Czy wiesz jak kochać się w pozycji Kwiat Lotosu?

Czy wiesz jak kochać się w pozycji Kwiat Lotosu?

Kwiat Lotosu jest pozycją seksualną polecaną przez Kamasutrę parom lubiącym seks tantryczny i ceniącym sobie przede wszystkim bliskość podczas stosunku.
/ 12.09.2010 22:38
Czy wiesz jak kochać się w pozycji Kwiat Lotosu?

Partner siada ze skrzyżowanymi nogami.

Partnerka siada okrakiem na jego skrzyżowanych nogach i ciasno oplata biodra partnera. Oboje mocno się przytulają.

W tej pozycji kobieta reguluje głębokość i szybkość penetracji, wykonując posuwiste ruchy w przód i w tył. Warto je różnicować, np. na początek wykonuj płytsze ruchy i stopniowo przechodź do głębokich pchnięć. Partner powinien zespolić się w ruchu z partnerką.

Dla kogo ta pozycja? Kwiat Lotosu polecany jest parom, w których partnerka jest drobnej budowy, partner zaś wysoki i dobrze zbudowany. Wymaga od partnera i partnerki dobrej kondycji ruchowej i siły. Zaletą tej pozycji jest bliski kontakt z partnerem i możliwość przytulania się, pocałunków i obserwowania reakcji partnera oraz bardzo głęboka penetracja partnerki (członek sięga aż sklepienia pochwy). Idealna dla par ceniących sobie bliskość podczas stosunku. Wadą jest ograniczona możliwość ruchów partnera i ruchy partnerki ograniczające się jedynie do pchnięć płytkich i głębokich.

Pozycja polecana w przypadku, gdy partner jest dość hojnie obdarzony przez naturę i głębsza penetracja w innych pozycjach sprawia kobiecie ból. Ponieważ w tej pozycji kobieta przejmuje kontrolę, może sama ustalić sobie granicę penetracji.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/09.05.2017 00:51
Nie dla prawdziwych facetow co wy gadacie.. jeśli dla was prawdziwy facet to ten który bzyka się jak królik szybko i krótko to słabe macie wzorce prawdziwy facet napawa się swoja kobieta pragnie być blisko jej przeżywać orgazm razem z nią czuc jej piersi na sobie dotykać przytulać .. tylko nie dojrzały, znudzony związkiem nie wyżyty chłopczyk robi to szybko i byle jak .. tyle w temacie
/18.09.2016 15:18
Drogie Panie. Tacy faceci są tylko kobiety już nie. Szybko, łatwo i koniec.
/15.06.2016 05:24
Co nie ma jestes w błędzie
POKAŻ KOMENTARZE (4)