Czy wiesz co zrobić gdy partner cię zdradza?

Czy wiesz co zrobić gdy partner cię zdradza?

Jeżeli wiesz, że twój partner ma kochankę, pomyśl o sobie i zacznij działać. Nie ma nic gorszego jak kłótnie, ciche dni lub przymykanie oka na zdradę i cierpienie w samotności. Jak zatem poradzić sobie gdy zostałaś zdradzona przez partnera.
/ 25.09.2010 17:38
Czy wiesz co zrobić gdy partner cię zdradza?

Zazwyczaj jest tak, że dowiadujesz się o wszystkim na samym końcu. Wszyscy wokół wiedzą, że twój facet ma kochankę tylko nie ty. Trudno. Tak właśnie skonstruowany jest świat. Pogódź się z tym. Teraz do ciebie należy decyzja czy chcesz z nim być, czy raczej wolałabyś dać mu tzw: kopa w tyłek.

Oczywiście on też ma coś do powiedzenia i jeśli chce koniecznie się wyprowadzić, pozwól mu na to. Niech idzie w diabły. Pamiętaj, że większość facetów chce później wrócić. To nie miało zabrzmieć jak pocieszenie. To tylko stwierdzenie faktu. Nie zatrzymuj go na siłę. Nic nie da twoje histeryzowanie, płacz, zgrzytanie zębami, krew, pot i łzy. On postanowił, basta i koniec. Oczywiście, że może być ci strasznie źle. Wręcz fatalnie. I będzie. To normalne. Z czasem przejdzie. To truizm, ale czas rzeczywiście leczy rany. Popłacz sobie w poduszkę. Porzucaj w niego mięsem.

I pamiętaj! Sprawa najważniejsza. Nie obwiniaj siebie. Zdecydowana większość kobiet, gdy odchodzi od nich mężczyzna, całą winę bierze na siebie. Co więcej, drastycznie spada ich poczucie własnej wartości. To bardzo niedobrze. Twoja wartość nie zależy do oceny jednego faceta. On nie jest twoim lustrem, w którym musisz się codziennie przeglądać. Nie będzie jego, to będzie inny. Nie każdy związek musi trwać wiecznie. Oczywiście łatwiej jest kiedy jesteście ze sobą krótko.

Długi związek to szmat czasu, ale pamiętaj, nic na siłę. Jeśli nie jesteś pewna swoich uczuć, to znaczy, że musisz sobie dać czas na przemyślenia. Facet u twego boku w takim wypadku jest zbędnym elementem. Jeszcze raz powtarzamy, jeśli chce niech idzie. Świeczkę na drogę możesz mu dać.

Wspomnieliśmy o powrotach skruszonych samców. Wracają z podkulonym ogonkiem, błagając o litość z ustami pełnych obietnic. Czy pozwolić mu na powrót? Tego nie wiemy. Nie damy ci gotowych recept pod tytułem: tak pozwól mu, lub też: za żadne skarby nie pozwalaj mu wracać do siebie. Każdy przypadek jest indywidualny. Zaufaj swojej intuicji.

Gdy mimo wszystko decydujecie się dalej ciągnąć ten wózek, porozmawiaj z nim na ten temat. Oczywiście przy założeniu, że on również chce rozmawiać. Jeśli nie, spakuj mu walizki i powiedz „do widzenia”. Nie jesteś darmową pomocą kuchenną i pogotowiem seksualnym, gdy zabraknie kochanki. Z rozmowy możesz się dowiedzieć, o co tak naprawdę chodzi. Czy była to jednorazowa przygoda, czy dłuższy romans. Jeśli twój facet miał jednorazówkę możesz mu odpuścić. Oczywiście pod warunkiem, że jest z tobą szczery. Jeśli jednak był to dłuższy romans macie mały problem. Musicie wspólnie zadecydować, co dalej.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/24.11.2012 16:00
Kopnąć takiego w spodnie niech spada na drzewo. Banał ale tak właśnie należy zrobić i szukać szczęścia dalej bo ono gdzieś tam się czai za rogiem, oczywiście jeśli mamy 100% pewność że zdradził.
/04.04.2012 22:34
Co zrobić gdy partner zdradza? Kopnąć go w zadek!
/04.04.2012 22:09
moj partner nigdy chyba nie byl dla mnie dobry czuly w wlasnie taki typ wziol sobie jeszcze kochanke boli mnie to ze ten zwiazek trwal 20 lat a ja go wciaz kocham i jestem nadal oo niego zazdrosna ale widocznie on mnie nie kochal wiec chyba nie mam czego zalowac niech sobie idzie do tej kochanki