10 sygnałów sugerujących, że partner cię zdradza (według terapeutów)

On zaczął się dziwnie zachowywać? Dowiedz się, co może świadczyć o tym, że twoja druga połówka przestała być ci wierna.
Małgorzata Germak / 14.02.2019 12:05

Terapeuci na podstawie zachowań ludzkich i historii, z jakimi mają do czynienia w swoich gabinetach, są w stanie wskazać możliwe objawy zdrady w związku. Na co warto być wyczuloną?

Po czym poznać zdradę?

Kiedy romans wychodzi na jaw, osoba zdradzona uświadamia sobie, że były przesłanki ku temu i mogła wcześniej zauważyć, że jest coś nie tak. Jednak sygnały zwiastujące zdradę potrafią być bardzo subtelne i niejednoznaczne. Dotyczą aspektów fizycznych i emocjonalnych.
„Celem oszusta jest ukrycie swoich działań w tajemnicy i nie dać się złapać. Ludzie, którzy zdradzają swoich partnerów w związku starają się, aby wszystko wyglądało normalnie” – tłumaczy terapeuta rodzinny.

Związek polega na zaufaniu, wiec mało kto z nas zakłada najgorsze. Ufając drugiej osobie w naturalny sposób mamy prawo nie zauważyć oczywistych oznak oszustwa. Zobacz w galerii sygnały, które mogą świadczyć o tym, że partner cię zdradza.

Inne ważne tematy dotyczące związku:7 nawyków szczęśliwych par, czyli sekrety udanego związkuKiedy najczęściej kobiety zdradzają? Znamy wyniki badań!

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA