kobieta i mężczyzna randka fot. Adobe Stock

Te cechy pociągają facetów! Sprawdź, czy je posiadasz!

„Sex appeal, to nasza broń kobieca...” - śpiewał niegdyś Eugeniusz Bodo. Zdecydowanie tak, ale... to nie jedyna cecha, która sprawia, że mężczyźni zwracają na nas uwagę! Zobaczcie, co znalazło się na naszej liście!
/ 08.07.2019 14:10
kobieta i mężczyzna randka fot. Adobe Stock

Utarło się stwierdzenie, że wszyscy mężczyźni to wzrokowcy, dlatego przy pierwszym kontakcie z kobietami liczy się dla nich przede wszystkim wygląd. Jednak, jak wynika z badań naukowców, nie tylko to sprawia, że ich rytm serca przyspiesza, a w oczach pojawiają się iskierki. Poza seksapilem ważne są poczucie humoru, inteligencja oraz sekretne sztuczki, które wobec nich stosujemy.
 

Charyzma 

Bądź przebojowa! Nawet, jeżeli z natury należysz do introwertyczek, nie bój się wyrażać własnych opinii. Mimo stereotypów, faceci lubią, kiedy kobiety przejmują inicjatywę i dbają o partnerskie relacje w związku.
 

 

Pogoda ducha

Zadowolone z siebie, pogodne kobiety, których znakiem rozpoznawczym jest zniewalający uśmiech zdobywają serca facetów w mgnieniu oka! Nie bez powodu ogromną popularność zyskał cytat z książki Miłość w czasach zarazy:
 „Nie przestawaj się uśmiechać, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu”.
 
 

Przyjacielskie nastawienie

Osoba bezkonfliktowa, wesoła i koleżeńska budzi zaufanie i... wydaje się ładniejsza płci przeciwnej! Takie nastawienie sprawia, że mężczyzna doskonale dobrze bawi się w naszym towarzystwie i ma ochotę na więcej!
 
 

Gracja i elegancja

Mężczyźni lubią kobiety, które są… kobiece. Przeklinanie i typowo „męskie” zachowania nie przystoją damie. Dlatego, wszystko co robisz, wykonuj z gracją - od wysławiania się, po jedzenie i chodzenie. Mężczyźni wprost uwielbiają subtelność i uważają, że jest cechą, która świadczy o naszej klasie i dobrym smaku.
 

 

Pewność siebie

Pewność siebie to nie tylko wiara we własne możliwości i świadomość swoich zalet. Warto dbać także o swoją kondycję fizyczną i przestrzegać zasad higieny osobistej. Każda atrakcyjna i pewna siebie kobieta, zawsze powinna mieć przy sobie coś, co zagwarantuje jej świeżość i komfort.
 
 
Ultracienkie wkładki Bella Intima Plus pokryte 100% bawełną, dzięki podwyższonej chłonności, zapewniają pewność i wygodę na dłużej, dbając jednocześnie o delikatną skórę okolic intymnych. Wszystko po to, abyś zawsze czuła się świetnie!

 

Materiał powstał we współpracy z marką Bella.