Walentynkowe prezenty dla wspaniałych kochanków

Mam podpowiedzi dla tych panów, którzy na walentynki chcą obdarować swoje wybranki przyjemnością i radością z seksu. Czy można wyobrazić sobie lepszy prezent na święto miłości? Ja nie mogę. Bo życie seksualne, podobnie jak doskonalenie gry w golfa, wymaga profesjonalnego sprzętu – radzi Joanna Keszka z LoveStore.Barbarella.pl, testerka luksusowych wibratorów i pisarka scenariuszy erotycznych.
/ 04.06.2019 20:58

Z seksem jest tak samo, jak z każdym projektem czy przedsięwzięciem: im więcej serca i zaangażowania w to włożysz, tym lepsze osiągniesz rezultaty. Mężczyźni, którym życie seksualne dobrze się układa, także w każdej innej dziedzinie życia są niepokonani. Przedstawiamy gadżety dla kochanków doskonałych.

Zobacz też: Walentynkowe prezenty rozpalające zmysły

Jaki prezent na walentynki?

Jaki prezent szykujesz na walentynki?

Yva ~ złoto 18 karatów

Coś dla przedsiębiorczych kochanków, 2 w 1: inwestycja w złoto i luksusowa przyjemność w sypialni. Yva to elegancki wibrator, ręcznie wykonane dzieło sztuki, pokryte 18-karatowym złotem. Jubilerski cud świata stworzony, po to, żeby pieścić czułe miejsca w najbardziej luksusowy sposób. Można nim pieścić całe ciało partnerki lub partnera, albo wsunąć go między ciała kochanków. Dotyk złota gwarantuje wyjątkowe doznania. Nie można nie mieć w swojej kolekcji takiego klejnotu.

Wibrator

Zobacz też: Prezenty na walentynki dla obojga zakochanych

 

Wibrator Soraya

Elegancki wibrator w ręku eleganckiego mężczyzny. Dla kochanków, którzy chcą pieścić kobiety w dobrym stylu. Soraya, jak wszystkie wibratory szwedzkiej firmy Lelo, jest przepięknie zaprojektowany i elegancko zapakowany. Jego esencją jest połączenie prostej formy z niezwykle przyjaznym w dotyku materiałem. Mężczyzna, który weźmie ten gadżet do ręki, ma szansę dopieścić swoją kochankę w niezwykle wyrafinowany sposób. Wystarczy powoli wsuwać i wysuwać ten wibrator i obserwować jak na pieszczoty reaguje ciało partnerki. Soraya to „coś więcej” w dostarczaniu przyjemności kobietom. Może dopieszczać łechtaczkę, a także głęboko masować pochwę i punkt G. Kiedy kobieta dobrze czuje się w sypialni, jej partner tylko na tym korzysta.

Wibrator Soraya

Luksusowy wibrator na pilota dla par Tiani 2

Ten gadżet to doskonały element gry wstępnej, bo zabawa jest najlepszym afrodyzjakiem. Zestaw składa się z wibratora z dwoma końcówkami (wibrująca – na łechtaczkę, niewibrująca – do pochwy) oraz bezprzewodowego pilota sterowanego ruchem ręki przez przechylanie i potrząsanie (rewolucyjna technologia SenseMotion). Pilot w ręku partnera drga w ten sam sposób, co wibrator, dzięki czemu mężczyzna może kontrolować i decydować, jakie rozkoszne wibracje odczuwa w danym momencie jego partnerka - od lekkiego łaskotania, przez drżenie, wibrowanie i pulsowanie. Potrząsaj lub obracaj pilotem, aby wibracje stały się jeszcze bardziej intensywne. W im większy ruch wprawiasz pilot, tym mocniej będzie drgał wibrator. Dodatkowych 6 trybów dostępnych jest po naciśnięciu przycisku na pilocie.

Wibrator

Luksusowe kajdanki “Etherea”

Zabawy na ostro w stylowej oprawie. Zwiąż ją eleganckimi, jedwabnymi kajdankami. Albo poproś, żeby ciebie unieruchomiła. Trochę dominacji, trochę uległości w łóżku to żelazny repertuar każdego kreatywnego mężczyzny. W seksie nie warto się krępować, no chyba, że mamy na myśli użycie stylowych kajdanek.

Luksusowe kajdanki

Zobacz też: Niezbędnik zakochanych: kości miłości, flirt towarzyski, serca z imionami

 

10 luksusowych prezerwatyw YESforLOV

Zestaw prezerwatyw w eleganckim opakowaniu – dla wymagających kochanków. Wyrafinowanego kochanka poznasz nie po tym, jak kończy, ale po tym jakich prezerwatyw używa. Przedstawiamy prezerwatywy, które wyglądają jak eleganckie cacka. Są zapakowane w czarną, satynową saszetkę wyszywaną złotym napisem. Mają za zadanie podnieść bezpieczny seks do rangi sztuki. Dzięki gładkiej ultra-cienkiej powierzchni praktycznie ich nie czuć. Zbiornik prezerwatywy znajduje się po stronie opakowania z napisem YesForLov, aby użytkownik zawsze rozwijał ją we właściwym kierunku.

Prezerwatywy

Zobacz też: Życzenia z okazji walentynek

Wszystkie gadżety pochodzą z LoveStore.Barbarella.pl – Pierwszy w Polsce LoveStore dla kobiet i dla par, Warszawa, ul. Marszałkowska 85

Źródło: Materiały prasowe LoveStore.Barbarella.pl