Vulva – perfumy prosto z... waginy

Najbardziej ponętnym ponoć zapachem dla mężczyzn jest zapach „rozgrzanego” kobiecego łona. Dlaczego więc nie dać im tego, czego tak bardzo pragną, pod sam nos na co dzień?
/ 22.07.2010 08:06

Najbardziej ponętnym ponoć zapachem dla mężczyzn jest zapach „rozgrzanego” kobiecego łona. Dlaczego więc nie dać im tego, czego tak bardzo pragną, pod sam nos na co dzień?

Na pomysł perfum o zapachu waginy wpadła niemiecka firma zajmująca się produkcją i dystrybucją erotycznych gadżetów – Vivaeros. Jak tłumaczą jej przedstawiciele, w czasach przesiąkniętych syntetycznymi perfumami, bardziej lub mniej intensywnymi, zaciera się gdzieś prawdziwy zapach ludzkiego ciała. Ludzie maskują własną woń sztucznymi aromatami, nie doceniając własnego zapachu, najbardziej indywidualnej i podniecającej w łóżku rzeczy i zatracając jednocześnie całą intymność, jaka może się wówczas narodzić dzięki naturalnym, podniecającym feromonom.

Naszym największym wyzwaniem było stworzenie oryginalnego, zmysłowego, intymnego zapachu kojarzącego się z kobiecą waginą. Po wielu latach badań udało nam się stworzyć coś na miarę organicznej esencji tego miejsca kobiecego ciała, utrzymującej się naprawdę długo na skórze.

Malutką fiolkę, w której zamknięta jest VULVA, trzeba delikatnie potrząsnąć, by podnieść z jej dna główną nutę zapachową. Producent zaleca spryskiwać perfumami przegub dłoni, skąd – dzięki pulsującym pod skórą żyłom – zapach będzie najdłużej się unosił i był oczywiście najbliżej nosa. A potem pozostaje tylko zaciągać się aż do... no właśnie, własnego „rozgrzania się”.

Czy perfumy przyjmą się na polskim rynku? Na pewno podbiły już Japonię i Zachód – zamówienia na niemiecki wynalazek powoli zalewają producentów VULVY i to nie tylko ze strony mężczyzn. Również kobiety, zarówno homo- jak i heteroseksualne, pragną „podkręcić” swój zapach odpowiednią aromatyczną mieszanką. I kusić, kusić, nie tylko w łóżku.

 

Vulva

Vulva

Więcej informacji dla spragnionych zapachowej intymności na stronie Vulva Original.

Magdalena Mania

Redakcja poleca

REKLAMA