Suplementy w łóżku – penis pod kontrolą

Suplementy w łóżku – penis pod kontrolą

Suplementy wspomagające erekcję wpływają nie tylko na poprawę sprawności seksualnej, ale również na poprawę relacji między partnerami. Dla kogo są przeznaczone tego typu suplementy? Gdzie możemy je kupić?
/ 14.02.2013 10:22
Suplementy w łóżku – penis pod kontrolą

Radość ze współżycia

Suplementy diety kojarzą nam się – przede wszystkim – ze wzmocnieniem włosów, skóry i paznokci. Stosujemy je, aby wzmocnić ciało i uzupełnić dawkę niezbędnych witamin oraz minerałów. Dlaczego zatem nie poprawić i nie wzmocnić męskiego organu odpowiedzialnego za łóżkową sferę przyjemności?

Seks to przyspieszone bicie serca, dotyk, czułe pocałunki, podniecenie i spełnienie. To jak często się kochamy zależy tylko i wyłączenie od potrzeb obojga partnerów. Współżyjemy dla przyjemności i – co jest w tym najfajniejsze – nie da się przedawkować seksu. Orgazm możemy osiągnąć na wiele sposobów: poprzez stosunek, pieszczoty z użyciem rąk, ust lub innych elementów naszego ciała. Jeżeli tylko mamy ochotę, możemy dowolnie eksperymentować, nie poddawać się rutynie i wzajemnie poznawać nasze ciała. Dzięki temu dowiemy się, gdzie znajdują się nasze punkty erogenne i będziemy mogli czerpać większą przyjemność ze współżycia.


Penis – poza kontrolą

Wnikający w pochwę penis przylega na całej powierzchni do jej miękkich i wilgotnych ścianek. Jeśli kobieta ściśnie mięśnie pochwy, doznania jej i jej partnera mogą być jeszcze większe. Wielkość członka nie ma nic wspólnego z fizyczną skutecznością podczas zbliżenia i zdolnością zaspokojenia partnerki.

Aby osiągnąć prawdziwą satysfakcję z seksu, chęć współżycia musi wyjść od obojga partnerów – potrzebne są nie tylko chęci, ale i możliwości. Czasem zdarza się, że chęci są, ale podstawowy „sprzęt” zawodzi. Niekiedy partner, choć bardzo się stara i bardzo pragnie swojej partnerki, nie jest w stanie nad nim zapanować. Penis wydaje się tworzyć odrębną „osobowość” mężczyzny. Czasami ma się wrażenie, że jego działanie wymyka się spod jakiejkolwiek kontroli.


Wspomaganie dla młodych i dla starszych

Choć dbałość o zdrowie i kondycję staje się wśród mężczyzn coraz popularniejsza, to sfera intymna dla wielu panów nadal jest tematem tabu. Wciąż niewielu panów rozumie, że dbałość o kluczowy dla siebie organ (poprzez suplementację preparatami na wzmocnienie potencji),  utrzymuje go po prostu we właściwej kondycji. Wielu kojarzy zakup suplementu na poprawę potencji z chorobą, impotencją, utratą męskości i schyłkiem życia. Nic bardziej błędnego.

Problem z osiągnięciem erekcji może spotkać każdego. Nie tylko mężczyzn w sile wieku. Przyczyną nie jest jedynie obniżony poziom testosteronu, który przyczynia się do obniżenia sprawności seksualnej wraz z wiekiem. Kłopoty pojawiają się również, gdy stosujemy nieodpowiednią dietę, dopada nas stres lub gdy zapominamy o odpowiedniej dawce ruchu w ciągu dnia. To wszystko sprawia, że do apteki po skuteczne środki wspomagające zgłaszają się coraz młodsi mężczyźni.


Wyzwól energię

Permen to jeden z suplementów diety wspomagających erekcję. Skład tego preparatu to przede wszystkim substancje pochodzenia naturalnego. Żeń-szeń zawarty w Permenie wspomaga wywołanie i wzmocnienie erekcji, tribulus terrestris sprawia, że mamy większą i częstszą ochotę na współżycie, a do tego zwiększa się wydajność organizmu.

Zaletą Permenu jest to, że przyjmuje się go codziennie. Utrzymuje on właściwy poziom składników w organizmie przez cały czas – nie trzeba zatem planować stosunku i brać tabletkę godzinę przed zbliżeniem.

Dzięki suplementom diety pozwalamy naszemu organizmowi uzupełnić niezbędne składniki, które podnoszą naszą sprawność. Leki na potencję oparte na sildenafilu to coś zupełnie innego niż suplementy: leki są dla chorych, suplementy są dla zdrowych. W sytuacji gdy wystąpi chroniczny i uporczywy problem z osiągnięciem erekcji, żaden suplement nie pomoże i konieczna jest wizyta u lekarza.

Gdzie kupić?

Suplementy diety możemy bez żadnych trudności zamówić przez internet, jednak taki zakup wiąże się z ryzykiem: nie mamy pewności, czy kupiony przez nas w ten sposób produkt jest bezpieczny i przebadany. Zawsze kupujmy więc suplementy ze sprawdzonego źródła.

Jeżeli chcemy być w pełni zadowoleni z wyboru, warto zainwestować nieco więcej pieniędzy w dobry suplement kupiony w aptece. Zależy nam bowiem na pewności, że zakupiony produkt poprawi naszą sprawność seksualną, a nie będzie przyczyną niepokoju i niepewności.

www.permen.pl

Autor: Iwona Szadkowska

Tagi: penis, seks