Suplementy na potencję - co warto o nich wiedzieć?

Suplementy wspomagające potencje są ściśle ukierunkowane na poprawienie jakości życia seksualnego. To prosty i naturalny sposób na zwiększenie libido każdego mężczyzny.
/ 26.02.2013 13:32

Suplementy wspomagające potencję są ściśle ukierunkowane na poprawienie jakości życia seksualnego. To prosty i naturalny sposób na zwiększenie libido każdego mężczyzny.

Suplementy na potencję - co warto o nich wiedzieć?

Dziś, temat męskiego libido powoli przestaje budzić sensację i skrępowanie mężczyzn, choć nadal mało który, ochoczo przyzna się do ich przyjmowania. A szkoda, bo jest o czym mówić. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości o suplementach wspomagających potencję.

Jak działają?

Suplementy te mają za zadanie systematycznie i skutecznie poprawić jakość życia seksualnego i dodatkowo przyczynić się do jego urozmaicenia. Mają wspierać każdego mężczyznę na drodze do pełnej satysfakcji seksualnej obojga partnerów przez pełny wzwód, bez trwałej ingerencji w organizm. Suplementy te mogą być przyjmowane regularnie np. Permen. Dzięki czemu działają długotrwale, zawsze kiedy tego potrzebujesz, niezależnie od sytuacji, albo doraźnie - akurat wtedy, gdy zaistnieje taka potrzeba. Przyjmowane suplementy powinny składać się z naturalnych składników, które dodatkowo nie uzależniają i nie wywołują skutków ubocznych. 1. Te wszystkie wymogi idealnie łączy w sobie Permen, preparat opierający się na argininie (lub jego zdwojonej dawce), wyciągu z buzdyganka ziemnego i żeń-szenia oraz Liderin, zawierający argininę i wyciąg z kory nadmorskiej sosny. Wszystkie składniki mają za zadanie zadbać o  krążenie, zwiększyć popęd seksualny, wpływając tym samym na erekcję i wspomóc długie, spełnione we dwoje noce.

Suplementy na potencję - co warto o nich wiedzieć?

Do kogo są adresowane?

Do mężczyzn, którzy nie boją się zadbać o siebie i bogate życie seksualne. Satysfakcja ze sfery seksu to bardzo ważny element każdego mężczyzny i każdej kochającej się pary. Aby być w pełni zadowolonym ze zbliżeń warto zadbać o odpowiednie wsparcie i pomyśleć o preparacie, który bez względu na wykonywany zawód, tryb życia, dietę czy inne nie zawsze sprzyjające okoliczności, pozwoli na osiągnięcie podniecenia bez stresu i specjalnego wysiłku.

Czy szkodzą?

Suplementy to nie lekarstwa, w których dawka jest ściśle przypisywana do pacjenta. To sposób na urozmaicenie diety i wsparcie trybu życia, aby cieszyć się seksem w każdej chwili. Przykładowo, suplement wspierający popęd seksualny i jego naturalna baza nie koliduje z większością leków na prostatę (zawierających doksazosynę). Przestrzegając zaleceń umieszczonych na opakowaniu nie stanowi zagrożenia dla organizmu, ani trwale na niego nie wpływa.

Czym kierować się przy wyborze takich suplementów?

Przede wszystkim odradzamy inwestować w suplementy z "nieznanego źródła", jakim może być Internet i liczne portale aukcyjne. W Internecie aż roi się od nieskontrolowanych podróbek. Tym bardziej, że zdrowie ma się tylko jedno i dla pewności lepiej wybrać się do apteki, a wybór skonsultować z farmaceutką. Dobrze wybierać suplementy oparte na naturalnej kompozycji. Warto wziąć pod uwagę, iż preparaty te znajdują się w różnych, wygodnych formach. W aptekach znajdziemy tabletki, płyny a nawet kapsułki. Wszystko dla wygody i komfortu.

Suplementy na potencję - co warto o nich wiedzieć?

Liderin to suplement diety pozwalający uzupełnić składniki, których organizm w danej chwili potrzebuje. Skład suplementu diety został skomponowany w oparciu o badania naukowe, które wykazały zasadność takiego połączenia substancji.

Tabletki dostarczają L-argininę w połączeniu z wyciągiem z kory sosny nadmorskiej, który jest źródłem substancji o działaniu wykazującym wpływ na ściany naczyń krwionośnych i na prawidłowe krążenie krwi. Arginina jest aminokwasem, który w organizmie pełni rolę prekursora tlenku azotu. Innymi słowy, to z argininy właśnie – w wyniku przemian chemicznych – powstaje cząsteczka tlenku azotu, która działa rozkurczająco na naczynia krwionośne, powodując zwiększenie przepływu krwi, a w konsekwencji erekcję u mężczyzny. Proces ten odbywa się w organizmie naturalnie. Wyciąg z Żeń-szenia pomaga wywołać i wzmocnić erekcję.

Opakowanie: 6 tabletek

Tabletki przeznaczone są do doraźnego stosowania (3 tabletki przynajmniej na godzinę przed stosunkiem płciowym).