Seks ciekawostki ze świata

Amerykańska redakcja magazynu Marie Claire wybrała się na wycieczkę dookoła świata. Oto jakie seks rewelacje przywieziono z podróży.
/ 09.09.2011 06:37

Amerykańska redakcja magazynu Marie Claire wybrała się na wycieczkę dookoła świata. Oto jakie seks rewelacje przywieziono z podróży.

Nicea, Francja: Pewien mężczyzna będzie musiał wypłacić swoje żonie wysokie odszkodowanie za unikanie seksu i niesatysfakcjonujące życie seksualne.

Pekin, Chiny: Po czternastu latach rząd obiecał znieść zakaz wjazdu do kraju dla podróżników zarażonych wirusem HIV.

Tokio, Japonia: Jednym z gorętszych ostatnio fetyszy w tokijskiej dzielnicy Harajuku jest obecnie bandażowanie przez kobiety różnych części swojego ciała i odgrywanie roli rannej.

Nottingam, Anglia: Uczestnicy szkolnego kółka teatralnego mieli okazję podziwiać występ striptizerki, występującej z okazji urodzin jednego z uczestników kursu. Jego matka zamówiła chłopcu w prezencie urodzinowym występ goryla z balonami, jednak w firmie organizującej imprezę, zaszła pomyłka i zamiast goryla na zajęcia z teatru przybyła striptizerka odziana w strój policjantki.

Berlin, Niemcy: Pewien jurny playboy w wieku 78 lat pozwał dziewczynę w wieku 19 lat za to, ża ta odmówiła seksu z nim z uwagi na jego wiek, oskarżając ją o brak tolerancji do osób starszych, który nazwał "wiekizmem".

Sydney, Australia: W ofercie firm organizujących zajęcia pozalekcyjne dla dzieci pojawiły się zajęcia z tańca na rurze kierowane do siedmioletnich dziewczynek.

Rzym, Włochy: Pewna nauczycielka została zwolniona z pracy w szkole, kiedy wyszło na jaw, że jest gwiazdą hard porno w filmach dostępnych w Internecie.

Madryt, Hiszpania: Dwóch rysowników, pracujących dla pewnej hiszpańskiej gazety zostało obciążonych karą pieniężną za kreskówkę, w której przedstawili księcia Filipa uprawiającego seks ze swoją żoną.

Mombasa, Kenia: Lokalne władze oraz menedżerowie tamtejszych hoteli rozważają podjęcie środków zapobiegawczych, które miałby zniechęcić bogate białe starsze kobiety do seksturystyki z tamtejszymi, często dużo młodszymi od siebie miejscowymi mężczyznami.

Redakcja poleca

REKLAMA