Poznaj prawdę o Chippendalesach

Poznaj prawdę o Chippendalesach
W trakcie trzydziestoletniej kariery zespołu stripteaserów, przewinęło się przez ich szeregi setki mężczyzn, którzy stawali się bożyszczem wszystkich kobiet...
/ 12.05.2008 13:52
Poznaj prawdę o Chippendalesach
Zespół Chippendales powstał w Mieście Aniołów, w 1978 roku. Pięć lat później przeniósł się na drugi koniec Stanów Zjednoczonych, do samego Nowego Jorku. Od tamtej pory Chippsi stali się jednym z najbardziej uwielbianym i pożądanym towarem z Ameryki dla kobiet całego świata.
Tancerze Chippendales to grupa mężczyzn, którzy prowokują swymi ciałami damską widownię na całym świecie. Ich najbardziej znanym atrybutem są duże muskuły, nagie torsy i ubiór składający się wyłącznie z muszek, białych mankietów i czarnej skórzanej bielizny. Nie każdy jednak wie, że za tym sukcesem kryje się mroczna tajemnica...

Pierwszy nocny klub Chippendales założył bengalski imigrant i impresario Somen "Steve" Banerjee. Po nabyciu stacji benzynowej Mobil oraz bankrutującego klubu backgammon’a, Somen zainwestował w zakup podupadającego klubu o nazwie "Destiny II". Banerjee nawiązał współpracę z choreografem Nickiem DeNoia, który na początku lat 80’ otrzymał nagrodę Emmy za reżyserowanie dziecięcych programów. Nick szybko zwerbował do zespołu najprzystojniejszych mężczyzn, nie tylko po to aby wykonywali striptease, ale aby urzeczywistniali fantazje kobiet. Niewątpliwie odegrał główną rolę w sukcesie zespołu Chippendales jako renomowanej, światowej marki.

Niestety, Banerjee miał obsesję współzawodnictwa i dwukrotnie usiłował zatrudnić podpalacza aby wykluczyć z interesu okoliczne kluby. Dla zespołu początek lat 80. był w całości wypełniony poważnymi procesami sądowymi, dotyczącymi przypadków obrażeń cielesnych i dyskryminacji. W 1987 roku, w obliczu kłopotów finansowych zespół rozpoczął konieczną w tej sytuacji reorganizację. Również w 1987 roku Banerjee i DeNoia pokłócili się na temat praw do twórczości zespołu podczas zagranicznych tournee. DeNoia pozwał Banerjee, twierdząc, że ten naruszył ich umowę w tej sprawie, a tym samym jego kontrolę nad zagranicznymi przychodami z tras Chippendales. Niedługo potem Nick DeNoia został znaleziony martwy w swoim biurze w Nowym Jorku. Zginął od pojedynczego postrzału. Od razu wybuchły plotki, że to Banerjee odpowiada za to morderstwo.

W 1988 roku pierwszy klub Chippendales został zamknięty po tym jak stracił koncesję na sprzedaż alkoholu. Zespół występował wyłącznie na trasach, a całą władzę i kontrolę nad grupą przejął Bannerjee. Na początku lat 90’ Banerjee zatrudnił byłego więźnia Raya Colona. Chciał, aby ten zabił byłego choreografa Chippendales i protegowanego DeNoia, Mike’a Fullingtona, a także dwóch tancerzy zespołu. W tym czasie grupa występowała w Wielkiej Brytanii, gdzie dołączyli do konkurencyjnego zespołu Adonis. Colon zamierzał jednak wynająć innego mordercę, aby wykonał robotę za niego. Miał jednak pecha, ponieważ mężczyzna ten okazał się informatorem FBI. Cała rozmowa pomiędzy Colonem i zabójcą na temat morderstwa została nagrana. Informator dostarczył dowody do Ambasady Stanów Zjednoczonych. Colon spotkał się z Banerjee w Zurychu, aby przedyskutować planowane zabójstwa, nie spodziewał się jednak, że obaj są na podsłuchu. W 1993 roku Banerjee został oskarżony o spisek i próbę wynajęcia płatnego mordercy. Sąd nie wyznaczył kaucji z powodu zeznań Colona, który twierdził, że Banerjee, nie mając paszportu, chce uciec prywatnym samolotem do Indii, lub popełnić samobójstwo, jeśli tylko zostanie złapany na gorącym uczynku. Niedługo potem oskarżenie zostało poszerzone o zarzut wynajęcia mordercy Nicka DeNoia. Ostatecznie Banerjee przyznał się jednak do próby podpalenia, gangsterstwa i wynajęcia mordercy. Zawarł z oskarżycielem ugodę, w wyniku której miał zostać skazany na 26 lat więzienia oraz pozbawiony udziałów w Chippendales i większości majątku. Nie doczekał jednak ogłoszenia wyroku. Powiesił się w celi na kilka godzin przed jego ogłoszeniem, rankiem 23 października 1994 roku. Nie ulega wątpliwości, że zrobił to dla swojej rodziny. Popełniwszy samobójstwo przed zakończeniem procesu zapewnił swojej rodzinie byt materialny – cały jego majątek przeszedł w ich ręce.
Obecnie Chippendales występują w "Rio" w Las Vegas, jak również w innych miejscach na całym świecie.

Weź udział w naszej szalonej zabawie! Do zdobycia są zaproszenia na ekskluzywne show zespołu Chippendalesów. Kliknij: "Najseksowniejsi na żywo!"
Tagi: striptiz

Redakcja poleca

REKLAMA