Meble do uprawiania seksu fot. Liberator.com

Meble erotyczne

Seks w nowej odsłonie?
Joanna Szczepaniak / 18.06.2014 10:29
Meble do uprawiania seksu fot. Liberator.com
Meble erotyczne to hit! Zanim przejdziemy do lektury tekstu - przeczytaj również 10 powodów, dla których powinnaś częściej uprawiać seksWarto szukać coraz to nowszych miejsc do uprawiania seksu. W tym celu zdecydowanie trzeba eksploatować wszelkie domowe miejsca typu stół, blat kuchenny czy pralka (może być nawet nastawiona na wirowanie w celu zwiększenia doznań, choć nie każdemu takie wibracje przypadną do gustu). Minusem takich eksperymentów jest to, że nie zawsze taki seks jest... wygodny!

Meble erotyczne - hit?

Firmy zajmujące się produkcją i sprzedażą różnych gadżetów zaczęły dostrzegać również potrzebę tego, aby ten seks był najzwyczajniej w świecie wygodny! Zaprojektowali wiele różnych rodzajów mebli i poduszek, które pozwalają na uprawianie seksu w przeróżnych pozycjach i o przeróżnych poziomach penetracji! Mięciutka poducha o specjalnym kształcie to zdecydowanie lepsze wyjście niż twardy blat stołu!

Meble erotyczne - rodzaje

Meble erotyczne posiadają unikalne kształty, kąty i wzniesienia. Pozwalają one na znaczne poszerzenie ilości wypróbowywanych pozycji, doskonalenie technik seksualnych i śmiałych pomysłów. Sklepy oferujące takie meble posiadają np. specjalne wałki, szezlągi, materace z oparciem i łańcuchami do przywiązania partnera, specjalne uchwyty do przytrzymywania się, otwory na różne części ciała i wiele innych gadżetów.

Najlepsze pozycje seksualne: