POLECAMY

Mały słownik technik seksualnych

Na obcobrzmiących pojęciach fellatio i petting określenia technik seksualnych się nie kończą.

Na obcobrzmiących pojęciach fellatio i petting określenia technik seksualnych się nie kończą.

Jak się okazuje, większość z nas nie zna wielu, a już na pewno wszystkich definicji, które składają się na naszą łóżkową aktywność. A już na pewno tych o dziwnie brzmiących nazwach. Oto kilka z tych najbardziej zagadkowych.

Cunnlingus – brzmi obco, ale jest to po prostu oralne pieszczenie narządów płciowych kobiety. Niektórzy uzupełniają tę technikę o dodatkowe „utrudnienie”: pieszczoty podczas menstruacji.

Fisting (zamiennie z fingering) – jak sama nazwa wskazuje, podczas tej czynności wprowadza się palce – a nawet całą dłoń, stąd druga nazwa: „piąstkowanie” – do odbytu partnera lub pochwy partnerki.

Mały słownik technik seksualnychAnnilingus
– naprzemienne akty oralne i analne, w tym właśnie: pieszczenie odbytu lub narządów płciowych partnera językiem czy też samymi ustami.

Necking – seksualna aktywność polegająca na pieszczeniu partnera jedynie od pasa w górę.

Petting – wszelkie pieszczoty całego ciała partnera bez stosunku płciowego.

Fellatio – oralne pieszczoty penisa i jąder (ssanie, lizanie).

Kultura angielska – brzmi dziwnie, ale jest to jedno z potocznych określeń seksu sado-masochistycznego.

Rimming
– delikatne pieszczenie językiem (bez wprowadzania go w całości) odbytu partnera.

Trybardia – pojęcie z zakresu seksu lesbijskiego: poprzez pocieranie swych ciał homoseksualne kobiety doznają podczas stosunku podniecenia, a przy silniejszych bodźcach nawet orgazmu.
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/5 lat temu
Każdego, kto chciałby zgłębić tajniki wiedzy na temat tantry i innych technik seksualnych, zapraszam na seminarium poświęcone temu zagadnieniu http://www.oswieconykochanek.pl/oknasali.html
/7 lat temu
Kultura angielska
/8 lat temu
Są różne techiniki seksualne. Seks nie tylko polega na minetce czy samym akcie. Mogą być też pieszczoty - tantra, punkt G, u Panów też jest dużo do odkrycia - chociaż większość się do tego nie przyznaje. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej to zapisz się na warsztaty. Wpisz w Google: Esensual - Akademia zmysłów
POKAŻ KOMENTARZE (2)