Kolory mogą leczyć!

Jakie kolory w sypialni rozpalą Wasze zmysły

Chyba najważniejszym miejscem dla kochanków jest sypialnia, jednak nie zawsze doceniamy rolę otoczenia w miłosnym związku. A niesłusznie. Oto kilka rad, które pomogą Wam wyczarować prawdziwie magiczny, intymny nastrój. Kluczem do tego są kolory.
/ 21.09.2016 14:24
Kolory mogą leczyć!

Mają one wpływ na atmosferę w pomieszczeniu, którą mogą rozpalić lub zmrozić.

Do uszycia pościeli najlepsze będą naturalne materiały: bawełna, cienki len lub jedwab. Najważniejsze w Waszej sypialni będą kolory pościeli oraz ścian.

1. Tradycyjny biały kolor wcale nie jest najlepszy. Ostra biel zbyt oziębia wnętrze i zagłusza inne, kolorowe elementy we wnętrzu. Lepsza jest zgaszona biel o odcieniu perłowym – sprzyja wzniosłej, bezinteresownej miłości i działa oczyszczająco.

2. Bardzo przestrzegamy Was przed czarną pościelą. Ten ciekawy i modny kolor ma właściwości wydobywania na wierzch prawdy, nawet wtedy, gdy wcale nie chcemy jej znać… Czerń oznacza głęboką przemianę, nieodwołalne decyzje, gasi uczucia, a gdy w związku pojawiają się problemy – podpowiada rozstanie.

3. Jeśli chcecie podtrzymać płomień miłości, Wasze łóżko powinno mieć kolor czerwony z elementami zieleni. Kolor czerwony podsyca namiętność, energetyzuje i ożywia. Zielony to kolor natury i w nim najlepiej czują się nasze ciała. Zieleń uzdrawia, harmonizuje energię organizmu. Połączenie tych kolorów jest najbardziej korzystne dla miłości fizycznej.

4. Dla młodych par, jeszcze sobą onieśmielonych i nie mających doświadczenia, lepszy niż czerwony będzie kolor różowy. Rozbudza on czułość, ośmiela, łagodzi silne emocje i wprowadza romantyczny nastrój.

5. Jeśli czujesz, że grozi Wam rozstanie, bo Wasz związek przechodzi poważny kryzys – wypróbuj żółty. Jest on dobrym antidotum na kłótnie i nieporozumienia. Ściany w delikatnym, żółtym kolorze, rozpraszające złe nastroje, wprawią w dobry humor i wywołają w Tobie uczucie zadowolenia.

6. Jeśli jesteście zbyt nerwowi w związku, rozwiązaniem mogą być błękitne ściany w Waszej sypialni. Będą idealnym lekarstwem dla nerwusów i awanturników. Błękitny kolor odpręża, wycisza, oddala zazdrość i relaksuje. Nie bardzo jednak nadaje się na kolor pościeli. No chyba, że Twój partner ma zbyt duży temperament jak na Twoje możliwości. Wtedy błękitna pościel może podziałać na niego jak zimny prysznic. On pójdzie spać a Ty będziesz miała czas, żeby spokojnie poczytać książkę.

Czarodziejski krąg miłości bogini Afrodyty

Przedstawiamy Wam specjalny rytuał miłości, pozwalający podtrzymać energię seksualną w Waszym związku. Powinniście przeprowadzić go oboje nie tylko wtedy, gdy Wasze wzajemne zainteresowanie sobą słabnie. Ale tylko Ty jako kobieta i osoba wtajemniczona odegrasz w nim wiodącą rolę. A oto co powinnaś najpierw zrobić:

1. Zgaś elektryczne światło w Waszej sypialni.

2. Przygotuj czerwone świece, rozstaw je wokół pokoju i zapal. W ten sposób zbudujesz magiczny krąg. Od tej chwili zwykłe, codzienne sprawy i zmartwienia nie mają już do Ciebie dostępu. Jesteś chroniona magicznym kręgiem.

3. U nóg łóżka rozpal eteryczny kominek z esencją różaną, niech Wasza sypialnia napełni się zapachem kwiatów miłości.

4. Zadbaj też, aby w sypialni znalazły się czerwone kwiaty (mogą to być oczywiście róże) i czerwone owoce (jabłka, maliny lub nawet porzeczki).

5. Weź delikatnie partnera za rękę i wejdźcie oboje w ten magiczny krąg. Stańcie twarzą do okna i odetchnijcie trzykrotnie głęboko.

Usiądźcie na łóżku lub na dywanie. Zacznijcie się delikatnie dotykać, pieścić. Możecie rozmawiać lub robić to w ciszy. Postarajcie się zrobić wszystko, aby osiągnąć głęboki relaks. Odwzajemniając pocałunki zwróć uwagę, czy Twój ukochany ma rozluźnione szczęki, pomasuj jego barki. W tych miejscach najczęściej gromadzi się napięcie na skutek stresu związanego np. z pracą. Upewnij się też, ze ma rozluźnione dłonie – jego ręce powinny być otwarte na przyjęcie miłości. Jeśli nadal jedno z Was lub oboje czujecie się spięci – możecie się pośmiać i pożartować. Bawcie się ze sobą, odwzajemniajcie pieszczoty i posuńcie się w tym tak daleko, jak tylko macie na to ochotę. Niech ten rytuał będzie prawdziwym świętem Waszej miłości. Przeprowadźcie go najlepiej kiedy Księżyca przybywa i jest on w znaku Barana, Lwa lub Strzelca.

Ekskluzywny Portal Ślubny Ona i On
www.ona-i-on.com.pl