5 oznak męskiej zdrady

Zaczyna się niepozornie... Praca po godzinach, nagłe telefony, niejasne wymówki. Wg. statystyk zdradza co drugi Polak i co trzecia Polka. Czy Twój związek jest wyjątkiem?
/ 19.05.2014 09:34

Zaczyna się niepozornie – praca po godzinach, nagłe telefony, niejasne wymówki. Wg. statystyk zdradza co drugi Polak i co trzecia Polka. Czy Twój związek jest wyjątkiem? Sprawdź, jak rozpoznać niewierność i zdobyć na nią mocne dowody.

5 oznak męskiej zdrady

fot. Fotolia

Do zdrady może dojść w różnym wieku. Mogłoby się wydawać, że to domena nastolatków i młodych małżeństw. Sondaż CBOS z 2013 r. pokazuje jednak zaskakującą prawdę – najczęściej zdradzają osoby w wieku 45-54 lat.

Faza pustego gniazda

Dlaczego tak się dzieje? Socjologowie zwracają uwagę na kryzys wieku średniego oraz tzw. fazę pustego gniazda – to okres kiedy wychowanie dzieci przestaje być głównym celem małżeństwa. Mniejsze poczucie odpowiedzialności sprzyja skokom w bok.

5 oznak zdrady

  • Partner/-ka zaczyna dbać o siebie bardziej niż zwykle. Kupuje nowe ciuchy, perfumy lub seksowną bieliznę, której nie nosi przy tobie.
  • Coraz więcej czasu spędza poza domem. Tłumaczy się „ważnymi sprawami” i pracą po godzinach.
  • Znika z telefonem na długi czas. Urywa rozmowy, gdy pojawiasz się w pobliżu.
  • Zaczyna unikać kontaktu fizycznego.
  • Unika rozmów na temat tego, co dzieje się w pracy i poza domem.

Twarde dowody

Istnieje wiele agencji detektywistycznych wyspecjalizowanych w śledzeniu niewiernych partnerów. Ich usługi często osiągają niebotyczne ceny i nie dają gwarancji pewności. Osoba obserwowana może się dobrze kryć i nie dopuszczać do siebie osób trzecich.

- Usługi profesjonalistów nie zawsze dają oczekiwane rezultaty. Doświadczenie w kontaktach z osobami, których partnerzy byli w trakcie romansu pokazuje, że niekiedy lepiej zdecydować się na zakup profesjonalnego sprzętu i działanie na własną rękę – mówi Paweł Wujcikowski, właściciel sieci sklepów Spy Shop.

Mając codzienny dostęp do podejrzanej o zdradę osoby, możemy w prosty sposób przekonać się o jej wierności. Wystarczy do tego kilka gadżetów, które z pewnością dadzą nam jasną odpowiedź.

Jak zdobyć ostateczne dowody?

  • Testy wierności, takie jak SemenSPYŸ Deluxe dają jasną odpowiedź na temat aktywności seksualnej partnera. Dzięki nim można sprawdzić bieliznę, ubrania i pościel. Zestaw wykrywa antygen PSA obecny w nasieniu. Wystarczy sprawdzić fragment tkaniny za pomocą lampy UV, pobrać jej fragment, przenieść do mikrotubki ze specjalnym roztworem, zamieszać i przelać kilka kropel substancji na test dający jednoznaczny wynik.
  • Programy typu SpyPhoneŸ pozwalają na podsłuch rozmów telefonicznych i wgląd w wysyłane i odbierane wiadomości. Wystarczy zainstalować aplikację na telefonie partnera. Nagrania oraz korespondencja mogą być wysyłane na adres e-mail osoby korzystającej z oprogramowania. Ten sposób kontroli partnera jest praktycznie niewykrywalny.
  • Podsłuchy GSM-234 i minikamery ukryte w zegarku PV-FM10 lub budziku IP DVR -32WiFi instalowane w sypialni dają wgląd w to, co dzieje w domu pod nieobecność jednego z małżonków. Zarejestrowany w ten sposób obraz i dźwięk może stać się mocnym dowodem w sprawie rozwodowej, dotyczącej podziału majątki lub opieki nad dziećmi.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/22.03.2017 21:55
Jeżeli chodzi o detektywów w takich sprawach, to jak najbardziej na tak jestem. Chociaż mi pomagała akurat Pani Skrzypek z Wrocławia, znana dosć z tego co wiem. I nie wiem jak inne agencje, ona go akurat nie sprawdzała, tylko po prostu łapała za rękę ;)
/28.07.2016 20:41
Oznaki to nie wszystko. Trzeba mieć pewność, a to nie jest rzecz prosta. Od siebie polecam zastanowić się nad wsparciem ze strony detektywa. Serio, sprawnie, dyskretnie,a o to w tym chodzi. Są agencje, jak Sprawdź Wiernosć, które się w takich sprawach specjalizują, więc chyba najlepiej nad taką pomyśleć, no, przynajmniej skontaktować się i zapytać jak działąją itd.